#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ERASMUS pēcpusdiena ES mājā
RTU 
, 2013. gada, 22.janvāris, 2013

Ceturtdien, 2013.gada 24.janvārī, pulksten 16:00 Eiropas Savienības mājā Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, norisināsies informatīvs seminārs „ERASMUS studijas: Kāpēc doties un kā tur nokļūt?” par studijām Erasmus programmas ietvaros.

Erasmus studijas dod iespēju gūt vērtīgu akadēmisko, darba, valodas un kultūras pieredzi, studējot citās Eiropas valstīs. Erasmus programma veicina sadarbību starp Latvijas un ārvalstu augstskolām un sekmē labi kvalificētu, atvērtu un starptautiski pieredzējušu jauniešu – topošo profesionāļu – izglītošanu.
Semināra lektori pavērs apvāršņus starptautiskai izglītībai, sniegs izklāstu par Erasmus programmu un studenti, kuri tajā piedalījušies, dalīsies savā Erasmus pieredzē.

Semināra programma:
15:30 Ierašanās un reģistrācija
16:00 Prezentācija “Intereses rosināšana”
17:00 Prezentācija “Erasmus”
17:30 Kafijas pauze
17:45 Studentu pieredzes stāsti
18:45 Semināra noslēgums

Seminārā aicināti piedalīties Latvijas augstskolu studenti, kā arī citi interesenti. Vietu skaits seminārā ir ierobežots, tādēļ lūdzam pieteikt savu dalību iepriekš un pamatot savu interesi par dalību Erasmus, aizpildot veidlapu Studentu parlamenta mājas lapā. Pieteikties iespējams līdz trešdienas, 23. janvāra, pulksten 12:00. Apstiprinātie dalībnieki saņems atbildes e-pastu līdz 23. janvāra pulksten 16:00.

Semināru organizē Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments, atbalsta Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, informatīvi atbalsta Valsts izglītības attīstības aģentūra.

Sīkāka informācija:
Danuta Jasmane
RTU Studentu parlamenta Ārējo sakaru nodaļas vadītāja
Tālr. +371 22023392, e-pasts: danuta.jasmane@rtusp.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties