#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā notiks jauniešu pieredzes stāstu vakars “Āķis lūpā!”
ES māja 
, 2017. gada, 15.novembris, 2017

29. novembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, notiks līdzdalības, neformālās izglītības un brīvprātīgā darba pieredzes stāstu vakars jauniešiem „ĀĶIS LŪPĀ!”

Eiropas Brīvprātīgais darbs, Eiropas Solidaritātes korpuss un Erasmus+ projekti ir iespēja jauniešiem izmantot savas zināšanas un prasmes labu darbu veikšanai, iepazīt sevi un citus, pilnveidoties, uz laiku izraujoties no ikdienas darbiem vai mācību rutīnas.

Ar savu pieredzi dalīsies Dārta Legzdiņa, šobrīd praktikante Eiropas Parlamenta Informācijas birojā Rīgā: “Vulkāns, pica un mafija – trīs lietas, ar kurām pirms braukšanas prom asociēju gadu, ko pavadīšu Sicīlijā, nezinot teju neko par gaidāmo projektu. Pāris stundas pirms iekāpšanas lidmašīnā prātā vizēja viena doma – vai tiešām būs jādodas tik tālu? Jā! Šis gads kļuva par intensīvu pašattīstības treniņu, kurā mācījos realizēt idejas, pārvarēt valodas barjeru, plānot laiku un sasniegt mērķi. Dalība Eiropas Brīvprātīgā darba projektā ļāva apjaust, cik Eiropa ir maza, robežas – viegli pārejamas un cilvēku stāsti – labāki par jebkuru kinofilmu.”

Pasākumā būs iespēja dzirdēt arī citu jauniešu pieredzes stāstus un rast atbildes – kāpēc ir vērts piedalīties dažādās brīvprātīgo darba vai prakses iespējās, kur pieteikties, kā notiek dalībnieku atlase, kādi praktiski jautājumi jāatrisina pirms došanās ceļā. Ar vērtīgiem ieteikumiem dalīsies arī Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras Komunikācijas daļas vecākā referente Kintija Bulava.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām pieteikties iepriekš.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Eiropas Jaunatnes portālā pieejama informācija par jaunatnes apmaiņas projektiem, brīvprātīgo darbu, Eiropas Solidaritātes korpusu, jauniešu tiesībām, izglītību, iespējām būt aktīvam pilsonim, kā arī par to, kā ceļot Eiropā.

Aktuāla informācija par Erasmus+ programmu Latvijā.

Papildu informācija:
Dārta Ošeniece, Eiropas Savienības mājas Informācijas un konsultāciju sniedzēja, tel. 67085445, e-pasts: darta.oseniece@esmaja.lv 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties