#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Izsludina konkursu Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai
EKP 
, 2015. gada, 16.novembris, 2015

16.11.2015.
Informācija medijiem

 

Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) aicina organizācijas, kas aktīvi darbojas profesionālās izglītības un mācību jomā, pieteikties konkursā  Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartas saņemšanai.

Profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu var saņemt organizācijas, kas iepriekš pierādījušas spēju organizēt kvalitatīvu profesionālās izglītības un mācību mobilitāti audzēkņiem un personālam, nodrošinājušas mobilitātes projektu efektīvu un drošu finanšu vadību, kā arī izveidojušas skaidru un pamatotu institūcijas internacionalizācijas stratēģiju. Hartu piešķir uz visu Erasmus+ programmas laiku – līdz 2020. gadam. Organizācijām, kas saņems hartu, tādējādi būs iespēja pieteikties Erasmus+ mobilitātes atbalstam vienkāršotā kārtībā.

„Aicinām iepazīties ar pretendentiem izvirzītajām prasībām par jau īstenotajiem profesionālās izglītības un mācību mobilitātes projektiem. Īpašu uzmanību lūdzam  pievērst institūcijas Eiropas internacionalizācijas stratēģijai, kas obligāti jāpievieno hartas pieteikumam, kā arī pieteikuma satura kvalitātei,” uzsver VIAA Eiropas Savienības Izglītības programmu departamenta direktore Ennata Kivriņa.

Pieteikumu iesniegšanas termiņš ir 2016. gada 19. maijs (plkst. 12:00 pēc Briseles laika). Pieteikuma veidlapa aizpildīšanai tiešsaistē būs pieejama 2016. gada martā, šobrīd tā pieejama PDF formātā. Plašāka informācija par Erasmus+ profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu pieejama VIAA mājaslapā. 2016. gada sākumā VIAA organizēs semināru par pieteikumu sagatavošanu, iesniegšanu un vērtēšanas kārtību.

Iepriekšējā konkursā VIAA saņēma deviņus pieteikumus, un pēc to tehniskās atbilstības un kvalitātes vērtēšanas, profesionālās izglītības un mācību mobilitātes hartu piešķīra vienai institūcijai – Valmieras tehnikumam.

Izglītības un zinātnes ministrija ir atbildīgā institūcija par Erasmus+ programmas īstenošanu Latvijā, savukārt VIAA un Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra nodrošina programmas ieviešanu. Par projektu konkursiem vairāk var uzzināt Erasmus+ mājaslapā un VIAA mājaslapā.

Papildu informācija:
Kristīne Keiča
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67854760
Mob.: 28628088
e-pasts: kristine.keica@viaa.gov.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties