#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā 30. janvārī projektu rakstīšanas nodarbība iesācējiem
ES māja 
, 2018. gada, 16.janvāris, 2018

 

Eiropas Savienības (ES) māja 30. janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 apmeklēt praktisku nodarbību par projektu rakstīšanu. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, 1. stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Eiropas Savienība piešķir finansējumu dažādiem projektiem un programmām, kas nodrošina finansiālu atbalstu lauksaimniekiem, studentiem, zinātniekiem, NVO, uzņēmumiem, pilsētām, reģioniem un daudziem citiem, piemēram, šādās jomās: reģionu un pilsētu attīstība, nodarbinātība un sociālā integrācija, lauksaimniecība un lauku attīstība, jūrlietu un zivsaimniecības politika, pētniecība un inovācija, humānā palīdzība.

Veiksmīgu projektu pamatā ir kvalitatīvi un pamatoti pieteikumi. Nodarbība būs īpaši noderīga nevalstisko un citu organizāciju pārstāvjiem.

Projektu izstrādes, organizēšanas un vadības praktiķe, biedrības “Sadarbības platforma” valdes priekšsēdētāja un projektu vadītāja Lauma Celma nodarbībā stāstīs, kas ir projekts un kā noteikt, vai tiešām projekts ir piemērotākais pastāvošās problēmas risinājums. Kāda ir projekta pieteikuma pamatstruktūra un būtiskākie pieteikuma izstrādes pamatprincipi? Kā veiksmīgi plānot projekta aktivitātes un budžetu, lai īstenotu idejas un sasniegtu vēlamos rezultātus?

Lauma Celma dalīsies pieredzē, kādas ir biežāk novērotās nepilnības projektu pieteikumu aizpildīšanā un problēmas projektu īstenošanas laikā. Noslēgumā lektore informēs par aktuālajiem projektu konkursiem.

Pasākumā aicinām piedalīties interesentus bez priekšzināšanām un iepriekšējas pieredzes projektu rakstīšanā un ES fondu finansējuma piesaistīšanā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Pārskats par ES finansējuma programmām, Finanšu ministrijas ES fondu informācijas resurss.

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties