#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā koncertēs Sinfonietta Rīga mūziķi
EKP 
, 2012. gada, 13.decembris, 2012

Trešdien, 19.decembrī, pulksten 18:00 Eiropas Savienības (ES) mājā Ziemassvētku sajūtu radīs Sinfonietta Rīga stīgu kvarteta mūziķi, kuri uzstāsies ar īpašu bezmaksas koncertu ES mājas viesiem.

Programmā skanēs Pētera Vasa, Džordža Rokberga (George Rochberg) un Antonina Dvoržaka (Antonín Dvořák) skaņdarbi, ko spēlēs Kristiāna Šīrante (vijole), Agnese Kanniņa-Liepiņa (vijole), Artūrs Gailis (alts) un Kārlis Klotiņš (čells). Koncertu organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar valsts SIA Latvijas Koncerti.

Stīgu kvartets dibināts 2007.gadā drīz pēc Valsts kamerorķestra Sinfonietta Rīga izveidošanas. Tajā pašā gadā tas nominēts Latvijas Lielajai mūzikas balvai kategrijā Gada debija. Viens iemesls ansambļa izveidošanai bija jaunu mūzikas teritoriju apguve, otrs – mūziķu profesionalitātes “asināšana”. Kvartets uzstājas ne tikai Rīgā, bet arī daudzās citās Latvijas vietās – Alsungā, Aucē, Daugavpilī, abās Durbēs , Ēdolē, Jelgavā, Liepājā, Mežotnē, Naukšēnos, Rundālē, Saulkrastos, Ventspilī un citur.

Tāpat kā visi citi pasākumi ES mājā, arī šis pieejams bez maksas, taču vietu skaits ir ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties