#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
EP Newshub: vēl ērtāk sekot politikas tapšanai Parlamentā
EPIB 
, 2012. gada, 03.jūlijs, 2012

No 2.jūlija visi jaunumi, kurus publicē Eiropas Parlamenta dienesti, priekšsēdētājs, politiskās grupas vai deputāti, ir pieejami "EP Newshub" tīmekļa vietnē, kurā apkopoti visi komunikācijas kanāli: mājas lapas, blogi, Facebook, Twitter, Youtube, Flickr.

EP Newshub izveides mērķis ir nodrošināt jebkuram interesentam, žurnālistiem, dažādu organizāciju pārstāvjiem veidu, kā vieglāk orientētiem milzīgā apjoma informācijā, ko publicē Parlamenta dažādi pārstāvji. Vietnē uzkrājas politiska rakstura, jaunākā informācija, kura netiek rediģēta. Tāpat pieejama arī informācija, kas publicēta pēdējo piecu dienu laikā.

Filtri un iespējas
Filtri un iespējas paredz: valodu izvēli lapas augšējā daļā, laika un meklēšanas opcijas, filtru "svarīgākais" un specifisku Newshub RSS atlasi. Lietotāji var redzēt, kas ir "visvairāk apspriestie" ieraksti vai dotajā brīdī vissvarīgākās tēmas. Tāpat lietotājiem ir iespēja izvēlēties informāciju, kuru publicējusi noteikta grupa, piemēram, tikai deputāti, vai pat noteiktas valsts deputāti.

EP Newshub - šeit

Informāciju sagatavoja:
Iveta Ķelpe
EPIB preses nodaļas vadītāja
Tālr. 67085468
E-pasts: iveta.kelpe@europarl.europa.eu

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties