#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā seminārs par projektu rakstīšanu un finansējuma piesaisti
ES māja 
, 2016. gada, 19.janvāris, 2016

Eiropas Savienības māja 27.janvārī no plkst. 16.00 līdz 18.00 aicina potenciālos projektu pieteicējus, kā arī ikvienu interesentu apmeklēt informatīvu semināru par projektu rakstīšanu un finansējuma piesaistīšanas iespējām. Pasākums notiks Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

Lektore Lauma Celma stāstīs, kas ir projekts un kā noteikt, vai tiešām projekts ir piemērotākais pastāvošās problēmas risinājums. Kāda ir projekta pieteikuma pamatstruktūra un būtiskākie pieteikuma izstrādes pamatprincipi? Kā veiksmīgi plānot projekta aktivitātes un budžetu, lai īstenotu idejas un sasniegtu vēlamos rezultātus?

Lauma Celma dalīsies pieredzē, kādas ir biežāk novērotās nepilnības projektu pieteikumu aizpildīšanā un problēmas projektu īstenošanas laikā, kā arī sniegs praktiskus ieteikumus, kur un kā meklēt informāciju par Eiropas Savienības programmām, fondiem, citiem finansējuma avotiem.

Lauma Celma ir projektu izstrādes, organizēšanas un vadības praktiķe, biedrības “Sadarbības platforma” valdes priekšsēdētāja un projektu vadītāja.

 

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš tiešsaistē šeit vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

 

Eiropas Savienība piešķir finansējumu dažādiem projektiem un programmām, kas nodrošina finansiālu atbalstu lauksaimniekiem, studentiem, zinātniekiem, NVO, uzņēmumiem, pilsētām, reģioniem un daudziem citiem, piemēram, šādās jomās: reģionu un pilsētu attīstība, nodarbinātība un sociālā integrācija, lauksaimniecība un lauku attīstība, jūrlietu un zivsaimniecības politika, pētniecība un inovācija, humānā palīdzība.

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – janvārī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta ekonomiskās izaugsmes, stabilitātes un attīstības jautājumiem.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties