#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Karjeras konsultācijas, sarunas, spēles un darbnīcas ES mājas teltī festivālā LAMPA
ES māja 
, 2015. gada, 01.jūlijs, 2015

 

Piektdien, 3.jūlijā, un sestdien, 4.jūlijā, no plkst.12.00 līdz 18.00 Cēsīs, pils parkā, Sarunu festivāla LAMPA ietvaros aicinām apmeklēt Eiropas Savienības mājas telti.

Apmeklētājus gaidīs Eiropas Savienības mājas, Europe Direct informācijas centra Valmierā un Eiropas Savienības informācijas punkta Cēsīs konsultanti – Eiropas lietu eksperti, kuri stāstīs par Eiropas Komisijas un Eiropas Parlamenta darbu un ikdienu, kā arī atbildēs uz jautājumiem par Eiropas Savienības sniegtajām iespējām.

Ikviens interesents ES mājas teltī varēs tikties ar Nodarbinātības valsts aģentūras karjeras konsultantu, kā arī iepazīties ar Jauniešu garantijas programmu – darba, prakses, stažēšanās, kā arī profesionālās izglītības piedāvājumu jauniešiem vecumā no 15 līdz 29 gadiem.

Aicinām piedalīties arī radošajās darbnīcās un spēlēs, lai pārbaudītu, vai spēj domāt radoši, un cik laba ir Tava atmiņa.

Apliecināt erudīciju varēs, saliekot puzles – Eiropas Savienības kartes, meklējot katrai valstij atbilstošus citātus, atpazīstot tradicionālos ēdienus, pilsētas un ievērojamas personības.

Apmeklētāji gaidīti arī Fobo foto darbnīcā, lai iemūžinātu sevi attēlā un paņemtu līdzi festivāla emocijas.

Sarunu festivāls LAMPA šogad notiks pirmoreiz. Tā mērķis ir iesaistīt Latvijas cilvēkus sabiedriskajos un politiskajos procesos, rosināt vēlmi uzzināt un izzināt vairāk. Festivālu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS. Pasākumu programma: www.festivalslampa.lv.

Ieeja festivālā ir bez maksas!

Eiropas Savienības mājā vienuviet atrodas Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas. ES mājā var saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, bezmaksas informatīvos izdevumus, ieskatīties ES datubāzēs internetā, kā arī piedalīties dažādos pasākumos.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties