#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Gudrā pēcpusdiena ar radio SPIN FM ētera personībām
ES māja 
, 2014. gada, 22.maijs, 2014

 

Kā piepildīt sapni par darbu radio un TV? Kā veidot veiksmīgu karjeru un būt sabiedriski aktīvam? Ceturtdien, 29.maijā plkst.16.30 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz tikšanos neformālā gaisotnē ar interneta radio SPIN FM ētera personībām – Sandu Aleknaviču un Ligitu Miezi.
Maijā ES mājā īpaša uzmanība pievērsta jauniešu nodarbinātības jautājumiem, piedāvājot iepazīties ar dažādām karjeras iespējām. Tāpēc tikšanās laikā ikvienam interesentam būs iespēja diskutēt ar Sandu un Ligitu par darbu radio un citos medijos, saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem un gūt idejas personīgās karjeras attīstībai.

Sanda Aleknaviča vada SPIN FM raidījumus un dažādus pasākumus, kā arī darbojas improvizācijas teātrī „Spiediens”. 

Ligita Mieze ir SPIN FM ētera personība, kā arī dažādu TV raidījumu, piemēram, izložu spēles „Superbingo” TV3 vadītāja un raidījuma „Pa pēdām” Re:TV kanālā vadītāja un producente.

Radio internetā SPIN FM Latvijā darbojas kopš 2011.gada. Radio mērķauditorija ir 18-25 gadus jauni strādājoši, studējoši jaunieši ar aktīvu dzīvesveidu. Radio SPIN FM var klausīties Latvijā un pasaulē interneta vietnē www.spinfm.lv, kā arī lejupielādējot mobilajos tālruņos SpinFM Latvia aplikāciju.

Aicinām interesentus pasākumam pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – maijā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta jauniešu nodarbinātības jautājumiem, kā arī Eiropas dienai un Latvijas 10 gadiem ES, kā arī Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Šogad 1.maijā  Latvija atzīmē tieši desmit gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā. Gadadienai veltītus pasākumus Latvijas pilsētās un novados meklējiet www.esmaja.lv LV10ES pasākumu kalendārā.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties