#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja izsludina ideju konkursu pasākumu rīkošanai decembrī
ES māja 
, 2016. gada, 01.novembris, 2016

Eiropas Savienības māja aicina biedrības, jauniešu organizācijas un studentu pašpārvaldes piedalīties pasākumu ideju konkursā!

Eiropas Komisijas pārstāvniecības, Eiropas Parlamenta Informācijas biroja, ES mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu pārstāvji konkursa kārtībā izvēlēsies trīs interesantākās idejas un sniegs atbalstu, lai iecerētie pasākumi notiktu Zināšanu, sarunu un mākslas istabās 2016. gada decembrī.
ES māja trīs laureātiem nodrošinās bezmaksas telpas, atbalstu pasākuma izziņošanā, kā arī apmaksās kafijas pauzi (līdz 30 cilvēkiem).

Aicinām organizācijas aizpildīt pieteikumu tiešsaistē ESmaja līdz 10.novembrim (ieskaitot).

Pārsteidziet mūs, jo vēlamies, lai ES mājā notiek radoši, interesanti un vērtīgi pasākumi! Pasākuma formāts, tēma un saturs ir jūsu ziņā.

Trīs īstenošanai izvēlētās pasākumu idejas paziņosim 14. novembrī! Par konkursa rezultātiem personīgi informēsim visu pretendentu kontaktpersonas.

Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, vienuviet atrodas Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas.

Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabās var saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, bezmaksas informatīvos izdevumus, ieskatīties ES datubāzēs internetā, kā arī piedalīties dažādos pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros, radošajās darbnīcās, kino vakaros, kā arī apmeklēt izstādes, kultūras pasākumus un iepazīties ar Eiropas valstu tradīcijām un vēsturi.

ES mājas darba laiks: no pirmdienas līdz piektdienai – 10.00-18.00, sestdienās – 10.00-14.00. Papildu informācija: www.esmaja.lv.

 

Papildu informācija
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
Tālr. 67085446,
E-pasts: anita.jansone@esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties