#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Natālija Jansone
, 2010. gada, 28.aprīlis, 2010

Līdz 21 gada vecumam es dzīvoju Krievijā, netālu no Pēterburgas. 9. maijs man asociējas ar pavasari – mostas daba, zied pirmie ziediņi, spīd saule. Šajā dienā tiek godināti Lielā Tēvijas kara veterāni un Maskavā notiek armijas parāde.

Bērnībā katru gadu to skatījos pa televizoru. Vienmēr priecājos, cik perfekti glīti ierindās soļoja karavīri. 9.maijs ir priecīga diena, lai gan Uzvaras diena aiziet vēsturē - maz vairs starp dzīvajiem ir cilvēku, kas paši piedalījās karā un 1945.gadā svinēja uzvaru. Jaunajai paaudzei tā jau ir vēsture. Pirms sešiem gadiem, kad 9.maijs kļuva arī par Eiropas dienu, es biju skeptiski noskaņota. Joprojām uzskatu, ka valstis var apvienoties tad, ja tās ir līdzvērtīgas un bagātas. Tad ir, ar ko dalīties un ko dot pretī. Joprojām esmu par autentisku Latviju, bet mēģinu atrast plusus dzīvošanai ES. Labi ir tas, ka varam brīvi ceļot un mācīties ārzemēs.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties