#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uz itāļu valodas darbnīcu
ES māja 
, 2014. gada, 28.maijs, 2014

 

 

ES māja 3. jūnijā no pulksten 17.00 līdz 18.00 aicina uz itāļu valodas darbnīcu, kuras laikā ikvienam interesentam bez valodas priekšzināšanām būs iespēja ne tikai iepazīt itāļu valodas pamatus, bet arī uzzināt vairāk par Itālijas kultūru. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā.

Itāļu valodas darbnīca būs veltīta Itālijas neatkarības gadadienai, kas tiek svinēta 2.jūnijā, un vedīs mūs ceļojumā cauri laikam, pilsētām, krāsām un personām. Nodarbībā klātesošajiem būs iespēja "izstaigāt" ceļu līdz Itālijas neatkarībai, kā arī iepazīties tuvāk ar nozīmīgākajiem Itālijas kultūras pārstāvjiem, vietām, skaitļiem, datumiem un krāsām, kas raksturīgas tieši Itālijai.

Pasākuma apmeklētāji saņems materiālus valodas iemaņu nostiprināšanai, kā arī informāciju par Eiropas Savienības Padomi un prezidējošajām valstīm.
Itāļu valodas darbnīcu vadīs Giulio Lo Bello, kurš pasniedz itāļu valodu Latvijas Universitātē, kā arī ir itāļu un angļu valodas tulkotājs. Giulio Lo Bello ieguvis maģistra grāfu filozofijā Dženovas Universitātē (Università degli Studi di Genova), šobrīd studē doktorantūrā Latvijas Universitātes Filozofijas studiju programmā.

Nodarbība tiek organizēta sadarbībā ar Latvijas Itāļu valodas pasniedzēju asociāciju, kas apvieno Latvijā strādājošus itāļu valodas pasniedzējus.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Pasākums tapis, atzīmējot Itālijas prezidentūras sākumu Eiropas Savienības Padomē 2014.gada jūnijā. Itālija būs prezidējošā valsts līdz šā gada beigām. Latvijas prezidentūra ES Padomē tiks uzsākta 2015.gada janvārī.

Šogad 1.maijā  Latvija atzīmēja tieši desmit gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā. Gadadienai veltītus pasākumus Latvijas pilsētās un novados meklējiet www.esmaja.lv LV10ES pasākumu kalendārā.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties