#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Pozitīvās pieredzes seminārs „Jaunie vecāki uzņēmējdarbībā”
ES māja 
, 2014. gada, 10.janvāris, 2014

Mazuļa ienākšana ģimenē ne tikai nozīmē ierastā dzīves ritma maiņu, bet arī paver plašas iespējas un izaicinājumus. Semināra „Jaunie vecāki uzņēmējdarbībā” ietvaros interesentiem būs iespēja iepazīties ar iedvesmas pilniem un varošiem jaunajiem vecākiem, kā arī uzzināt par savām iespējām uzsākt uzņēmējdarbību. Pasākums notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, 16.janvārī no 10:30 – 13:00.

Divos naktī izdomājām kā nopelnīt, tā par sava biznesa uzsākšanu saka Raimonds Biedrītis,  kas  Rīgas centrā ir atvēris jaunu veikaliņu «Grauda spēks». Tirgotava īpaša ne tikai ar to, ka tajā ir plašs kvalitatīvu graudaugu un garšvielu klāsts, bet tur var nopirkt arī svaigi maltus pilngraudu miltus. Pircēju klātbūtnē te miltos pārtop auzas, griķi, zirņi, rudzi, mieži un citi graudi. Baiba Laizāne, konkursa „Mammu bizness” uzvarētāja un ģimenes uzņēmuma „Tilly” īpašniece, stāstīs par saviem iespaidiem un pārdzīvojumiem, uzsākot sporta apģērbu ražošanas biznesu. Ar savu pieredzi dalīsies arī Ivita Ose, kas stāstīs par pirmo sociālās modes zīmola izveidošanu “MAMMU”, kurš sadarbībā ar jaunajām māmiņām rada lina, trikotāžas un zīda šalles. „MAMMU” piedāvā māmiņām darbavietas, elastīgas darba stundas, apmācības un materiālus, MAMMU  rūpējas par viņu labklājību, sociālo nodrošinātību un iespēju apvienot darbu ar bērna audzināšanu. Rezultāts ir augstas kvalitātes un oriģināla dizaina aksesuāri – šalles.

Semināra noslēgumā interesentiem būs iespēja gūt ieskatu, kā praktiski jaunie vecāki var uzsākt sava biznesa attīstību, par ko informēs LIAA Klientu apkalpošanas  nodaļas vecākā speciāliste Eva Saukāne.

Uz pasākumu visi interesenti laipni aicināti ierasties kopā ar savām atvasēm!

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Gunita Eberte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu informācijas konsultante, t.67085445, e-pasts: gunita.eberte@esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties