#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Prezentācijas: ES mājā interaktīva nodarbība jauniešiem „Kā būt veiksmīgam darba intervijā?”
ES māja 
, 2015. gada, 18.maijs, 2015

 

Kā veiksmīgi parādīt darba devējam savu pieredzi un prasmes? Kā izvairīties no kļūdām CV un pieteikuma vēstulēs? Kā sagatavoties darba intervijai, lai radītu par sevi vislabāko iespaidu? Uz šiem un citiem jautājumiem atbildēs eksperti interaktīvā nodarbībā „Kā būt veiksmīgam darba intervijā?” 27.maijā no plkst.16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Pasākuma pirmajā daļā Nacionālā Europass centra un Nodarbinātības valsts aģentūras speciālisti stāstīs, kā veiksmīgi sagatavot izglītību, pieredzi un prasmes atspoguļojošu dokumentu portfolio. Kādi uzvedības un etiķetes priekšnoteikumi jāievēro, lai intervija būtu veiksmīga un darba devējs vēlētos pretendentu pieņemt darbā?

Turpinājumā Lauku atbalsta dienesta Personāla daļas eksperti, kas ir Latvijas Personāla vadīšanas asociācijas biedri, informēs, kādas metodes intervijās izmanto darba devēji un ieteiks, kā sarunai un pārbaudījumiem vislabāk sagatavoties.

Nodarbības otrajā daļā pieredzes stāstos par piedzīvoto darba intervijās dalīsies jaunieši, kas šobrīd stažējas Eiropas Komisijas pārstāvniecībā un Eiropas Parlamenta Informācijas birojā Latvijā, kā arī bijušie praktikanti, kas veiksmīgi turpina veidot savu karjeru citur.

Noslēgumā Lauku atbalsta dienesta Personāla daļas ekspertu vadībā drosmīgākajiem jauniešiem būs iespēja piedalīties darba interviju paraugdemonstrējumos.
Pasākumā īpaši aicināti piedalīties vecāko klašu skolēni, studenti un jaunieši, kā arī ikviens interesents.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām nodarbībai pieteikties iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Jauniešu nodarbinātība ir viena no Eiropas Savienības prioritātēm, tāpēc ES mājā tematisko mēnešu ietvaros tiek rīkoti pasākumi, palīdzot pilnveidot jauniešu prasmes un sniedzot jaunas zināšanas, kas var noderēt, iesaistoties darba tirgū un veidojot savu turpmāko karjeru.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties