#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uz Baha skaņdarbu koncertu
ES māja 
, 2013. gada, 02.aprīlis, 2013

ES māja 9.aprīlī pulksten 17:00 aicina apmeklēt vijolnieces Sarmas Skarbinikas un čellista Erkana Ozbeka koncertu. Koncertā tiks atskaņoti Johana Sebastiana Baha skaņdarbi vijolei un čellam, kā arī apmeklētājiem būs iespēja vairāk uzzināt par komponista biogrāfiju.

Koncertā tiks izpildīti gan Baha solo skaņdarbi vijolei un čellam, gan dueti. Mākslinieki arī sniegs nelielu ieskatu par katru no izpildītajiem skaņdarbiem un paša komponista biogrāfiju. Koncerta programma veidota, apvienojot muzikālo baudījumu ar informatīvi izklaidējošām aktivitātēm, tāpēc īpaši pasākumā aicinātas piedalīties ģimenes ar bērniem.

Vijolniece Sarma Skarbinika absolvējusi Lībekas mūzikas augstskolu Vācijā un strādājusi Osnabrikas Operas orķestrī un Katāras filharmoniskajā orķestrī. Šobrīd Sarma Skarbinika spēlē Latvijas Nacionālās Operas orķestrī. Arī čellists Erkans Ozbeks (Erkan Oezbek) absolvējis Lībekas mūzikas augstskolu Vācijā un pēc tam spēlējis Turcijas prezidenta Simfoniskajā orķestrī Ankarā, Turcijā. Šobrīd Erkans ir viens no orķestra „Sinfonietta Rīga” dalībniekiem.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties