#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Izsludināta pieteikšanās balvai „Cilvēka izaugsmei”
EKP 
, 2015. gada, 21.janvāris, 2015

 

Piesakiet savu kandidātu balvai „Cilvēka izaugsmei”, lai godinātu un izceltu Latvijas iedzīvotāju un organizāciju ieguldījumu cilvēka izaugsmē! Apbalvojuma mērķis ir sekmēt labās prakses piemērus, kas palīdz mazināt nevienlīdzību un sniedz ieguldījumu cilvēka izaugsmē – mūžizglītības un izglītības, veselības aprūpes un labklājības, bērnu labklājības un sociālās atbildības jomās. Plašāk: www.cilvekaizaugsme.lv

Amerikas Tirdzniecības palāta Latvijā (ATPL), ASV vēstniecība Latvijā, Latvijas Pilsoniskā alianse (eLPA) ar Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā informatīvu atbalstu izsludina otro gadskārtējo balvu konkursu „Cilvēka izaugsmei” 2015. Balvas piešķiršanas mērķis ir vairot cilvēka izaugsmes nozīmi Latvijā un rosināt sociālās atbildības iniciatīvas, atspoguļojot labās prakses piemērus.

Aicinām iesniegt nominācijas šādās kategorijās:

1. Par sociālo atbildību. Par izciliem sasniegumiem sabiedrības attīstībā, veicot ilggadīgu darbu sabiedrības labā, tai dāsni atvēlot laiku, zināšanas,  finanšu vai organizatoriskos resursus.
2. Par izcilu ieguldījumu izglītībā. Par izglītības un mācību kvalitātes un pieejamības veidošanu un uzlabošanu iedzīvotājiem visa mūža garumā.
3. Par izcilu ieguldījumu veselībā un labklājībā. Par veselīga dzīvesveida veicināšanu, indivīda un sabiedrības veselības un labklājības atbalstīšanu un uzlabošanu, kā arī nevienlīdzības mazināšanu veselības aprūpes jomā.
4. Par izcilu ieguldījumu Latvijas nākotnē. Par bērnu un jauniešu labklājības un veselīgas attīstības sekmēšanu un mīlošas, stabilas aprūpes nodrošināšanu.

Konkursa uzvarētāji saņems tēlnieces Olgas Šilovas veidoto skulptūru „Asns”, goda diplomu un ielūgumu uz apbalvošanas ceremoniju ar iespēju tikties ar augsta līmeņa amatpersonām un sabiedrības pārstāvjiem. Laureātiem var tikt piešķirta naudas balva vai speciālbalva. Uzvarētāji tiks paziņoti apbalvošanas ceremonijā š.g. 16.aprīlī.

Pieteikumus vērtēs žūrijas komisija, ņemot vērā tādus kritērijus kā kandidāta darbības ietekme, ilgtspēja, novatorisms un iedvesma.

Uz balvu var pretendēt Latvijas pilsoņi un Latvijas Republikā reģistrētas uzņēmējsabiedrības, biedrības un nodibinājumi. Pretendentus balvas saņemšanai var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona. Pašam sevi un iepriekšējā gada konkursa laureātus nevar balvai nominēt atkārtoti.

Pieteikumus balvu konkursam var iesniegt līdz š.g. 12.februārim, elektroniski aizpildot pieteikuma formu: http://site-116010.mozfiles.com/files/116010/Nominacijas_forma_2015.docx un to nosūtot: info@cilvekaizaugsme.lv.

Informācija:

Sīkāka informācija par balvu: www.cilvekaizaugsme.lv. Ar jautājumiem griezieties pie Līgas Smildziņas-Bērtulsones: liga.bertulsone@amcham.lv vai zvanot 6721-2204.
Vērtēšanas vadlīnijas: šeit
Nolikums: šeit
Pieteikuma forma

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties