#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Kuldīgas svētkos – arī Eiropas pēcpusdiena
Anita Jansone, ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja 
, 2012. gada, 16.jūlijs, 2012

Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā un Eiropas Parlamenta Informācijas birojs šajā nedēļas nogalē aicina doties uz Kuldīgas pilsētas svētku festivālu „Dzīres Kuldīgā”, kura ietvaros 19.jūlijā no plkst. 15:00 pilsētas Rātslaukumā notiks Eiropas pēcpusdiena.
Pasākuma laikā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt par Eiropas Aktīvas novecošanas un paaudžu solidaritātes gadu, Euroscola programmu skolām, Eiropas Komisijas (EK) un Eiropas Parlamenta (EP) darbu un ikdienu, kā arī prakses iespējām ES institūcijās.
Eiropas pēcpusdienas apmeklētāji savas zināšanas par Eiropas Savienību un tās dalībvalstīm varēs papildināt sarunās ar EK un EP pārstāvjiem. Būs diskusija ar Eiroparlamenta deputātu Ivaru Godmani, bet Kultūras ministrijas pārstāvis Andrejs Lukins iepazīstinās ar ES Town Twinning pašvaldību sadraudzības programmu.

Par savām zināšanām par ES un tās dalībvalstīm pasākuma apmeklētājiem būs iespēja pārliecināties īpaši veidotā erudīcijas spēlē „NeuroOdyssee” (http://neurodyssee.org/2011/splash.php).
Speciāla programma būs bērniem. Viņi varēs noskatīties latviešu multfilmas - „Corrida”, „Kā lupatiņi mazgājās” un „Austras koka pasakas. Kāpēc varde nedziedāja", kas izveidotas ar Nacionālā Kino centra, programmas MEDIA un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu. Pasākuma laikā darbosies radošā darbnīca, kurā bērni varēs krāsot un zīmēt.
Pasākumā varēs arī aplūkot Latvijas Mākslas akadēmijas izstādi „Senioriem draudzīgs dizains” un iepazīties ar Kuldīgas novada pašvaldības īstenotajiem projektiem, kuri realizēti ar ES atbalstu.

Mediju ievērībai: Eiropas pēcpusdiena Kuldīgā, Rātslaukumā, notiks ceturtdien, 19.jūlijā no plkst.15.
Līdz plkst. 16 būs diskusija ar Eiroparlamenta deputātu Ivaru Godmani, plkst. 16 – 16.30 Andrejs Lukins (Kultūras ministrija) iepazīstinās ar ES Town Twinning programmu.

Papildu informācija:

Anita Jansone
ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja
anita.jansone@esmaja.lv, t.67085446
www.esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties