#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājas Mobilais zināšanu ekspresis 2. jūlijā dosies uz festivālu „Lampa”
ES māja 
, 2016. gada, 21.jūnijs, 2016

Sarunu festivāla „Lampa” otrajā dienā – 2. jūlijā no plkst. 10.00 līdz 20.00 Cēsu pils parkā aicinām apmeklēt ES Mobilo zināšanu ekspresi – aizraujošām spēlēm aprīkotu autobusu, kurā lieli un mazi var sajust, sadzirdēt un iepazīt Eiropas valstis.

Mobilais zināšanu ekspresis sarunu festivālā „Lampa” lietā ļaus likt visas maņas – klausīties un atpazīt Eiropā mīlētus skaņdarbus; likt puzles, veidojot Eiropā zināmu cilvēku portretus; atpazīt augļus un dārzeņus no dažādām Eiropas valstīm; kā arī piedāvās vēl daudz citu pārsteigumu. Mobilā zināšanu ekspreša apmeklētājiem tas būs patiesi interaktīvs un sajūtu pilns piedzīvojums. Aicinām izzināt Eiropas daudzveidību, apliecināt savu azartu un zinātkāri, piedaloties erudīcijas spēlēs!

Apmeklētājus Mobilajā zināšanu ekspresī gaidīs un kopā visas spēles izdzīvos ES mājas, Eiropas kustības Latvijā, Europe Direct informācijas centra Valmierā un Eiropas Savienības informācijas punkta Cēsīs konsultanti – Eiropas lietu eksperti.

Mobilitāte, brīvprātīgais darbs, studijas Eiropas Savienībā, prakses iespējas, darbs ES institūcijās un citi Tevi interesējoši jautājumi par Eiropas Savienību – nāc un uzzini, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas!

Sarunu festivāla „Lampa” mērķis ir iesaistīt Latvijas cilvēkus sabiedriskajos un politiskajos procesos, rosināt vēlmi uzzināt un izzināt vairāk. Festivālu rīko Fonds atvērtai sabiedrībai DOTS. Pasākumu programma: www.festivalslampa.lv.

Ieeja festivālā ir bezmaksas.

Eiropas Savienības mājā vienuviet atrodas Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas. ES mājā var saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, bezmaksas informatīvos izdevumus, ieskatīties ES datubāzēs internetā, kā arī piedalīties dažādos pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros, radošajās darbnīcās, kino vakaros, kā arī apmeklēt izstādes, kultūras pasākumus un iepazīties ar Eiropas valstu tradīcijām un vēsturi.

 

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
t. 67085446,
e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties