#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Diskusija „Kā vērtēt Latvijas dalības Eiropas Savienībā desmitgadi?” - IERAKSTS, PREZENTĀCIJA
EKP 
, 2014. gada, 28.aprīlis, 2014

 

Meklējot atbildes uz diskusijas jautājumu, Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS 2014.gada 6.maijā aicināja uz atklātu diskusiju ES mājā – Rīgā, Aspazijas bulvārī 28 par Latvijas dalības ES desmitgades izvērtējumu. Diskusijas pamatā bija publikācija par Latvijā notikušajām izmaiņām 10 sabiedrības attīstībai nozīmīgās jomās - labklājībā, darba tirgū un uzņēmējdarbībā, izglītībā, lauksaimniecībā un zivsaimniecībā, vidē un enerģētikā, veselībā, migrācijā un integrācijā, iekšējā drošībā, pārvaldībā, kā arī ārpolitikā. Publikāciju sagatavoja PROVIDUS pētnieki, kā arī Baltijas Starptautiskās Ekonomikas Politikas Studiju Centra, Latvijas Ārpolitikas institūta, Austrumeiropas politikas pētījumu centra, Zemnieku Saeimas, Zaļās Brīvības, Pacientu ombuda un individuāli eksperti.

Pasākuma laikā tika prezentēti datos balstīti secinājumi par notikušajām izmaiņām un nākotnes uzdevumiem. Pasākumu ievadīja publikācijas prezentācija, kā arī ieskats Latvijas iedzīvotāju vērtējumos par ES dalības ieguvumiem un zaudējumiem.

Diskusiju rīkoja PROVIDUS sadarbībā ar Latvijas Ārlietu ministriju, EP Informācijas biroju un EK pārstāvniecību Latvijā.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties