#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Žurnāla "Latvijas intereses Eiropas Savienībā" 2015/2 numura elektroniskā versija
EKP 
, 2015. gada, 03.jūlijs, 2015

 

 

Katrs no žurnāla "Latvijas intereses Eiropas Savienībā"  numuriem  ir bijis veltīts kādai no prioritātēm. Turpinām tradīciju un šo numuru veltām labas pārvaldības tematikai, kas ir vienlīdez aktuāla Latvijā, ES un arī kaimiņu valstīs. Laba pārvaldība nav tikai abstrakts jēdziens, kura neesamība bieži tiekpiesaukta kā galvenais cēlonis valsts pārvaldes sistēmas nespējai reaģēt un amatpersonu nolaidībai. Lasītājam, kurš nav iedziļinājies šajā jēdzienā, var šķist, ka labas pārvaldības trūkums ir teju visas pasaules ierēdniecības hroniska slimība jau gadiem ilgi. Taču laba pārvaldība sākas ar katru no mums — ar attieksmi pret līdzcilvēkiem, ar gatavību darboties sabiedrības interesēs, ar atbildību par to, kā šodienas lēmumus vērtēs nākamās paaudzes.

Šis žurnāla numurs piedāvā palūkoties uz pārvaldību no cilvēka, nevis ierēdniecības skatu punkta, un apjaust, ka ikvienam ir iespēja līdzdarboties, lai mainītu savu kopienu un pašvaldību. Normatīvajos aktos un koncepcijās var ierakstīt kaut visas pasaules labāko praksi sabiedrības līdzdalībai, bet tā paliks tikai uz papīra, ja iedzīvotāji nebūs gatavi piedalīties pārvaldē.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties