Ievietots: 30. Janvāris, 2023
Fake ≠ Fact izstāde

Izstādes Fake ≠ Fact Info Lab pamatā ir The Travelling Democracy Lab, kuru veidoja un organizēja Museum of Work. Muzejam ir ne mazāk kā 200 000 apmeklētāju gadā, un tas ir viens no pieredzējušākajiem ceļojošo izstāžu organizētājiem Zviedrijā.

The Travelling Democracy Lab pirmo reizi tika izveidota 2018.gadā, un tā apceļoja Zviedriju ar mērķi veicināt skolēnu un jauniešu spējas pašiem neatkarīgi izvērtēt dažādu avotu ticamību un to ideoloģisko izcelsmi. Šī izstāde ir iespējama, pateicoties Museum of Work laipnai atļaujai un ciešā sadarbībā ar to.

Fake ≠ Fact Info Lab ir daļa no rīka Fake ≠ Fact – Introducing source criticism in the classroom, kas pieejams Sharingsweden.se.

Izstāde apskatāma Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) no 30. janvāra līdz 28. februārim, darba dienās no 9.00 līdz 18.00.

Izstāde tapusi sadarbībā ar Zviedrijas vēstniecību.

Apmeklētāju ievērībai! Tā kā netiek pārtraukta plānoto pasākumu norise telpās, var gadīties, ka Jūsu izvēlētajā izstādes apskates laikā notiek kāds pasākums, kas liegs apskatīt izstādi. Aicinām apmeklētājus būt saprotošiem!