Ievietots: 30. Janvāris, 2023
Plakāts

Janvāra beigās Eiropas Savienības mājā būs skatāma Ivana Vitjuka izstāde "Mazie svētki dvēselei", kurā 10 mēnešu laikā ir gleznotas Rīgas un citas Latvijas ainavas.

Ivans Vitjuks ir ukraiņu mākslinieks, kam patīk glezniecība, cilvēki un komunikācija. Liktenis bija lēmis nokļūt Latvijā, kur viņš ar prieku atklāja mūsu dabas un arhitektūras skaistumu.

Izstādē ir aplūkojami vairāki darbi, kas tapuši Latvijā un ir veltīti Latvijas skaistumam. Pats mākslinieks atzīst, ka viņam patīk šeit gleznot un ar lielu iedvesmu viņš meklē interesantus dabas skatus, kas, viņuprāt, personificē Latvijas gara bagātību. Ivana Vitjuka gleznas mudina dzīvot un pozitīvi domāt.

Izstāde apskatāma Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28) no 30. janvāra - 14. februārim, darba dienās no 9.00 līdz 18.00. Izstādes atklāšana - 3. februārī pulksten 17:00.

Apmeklētāju ievērībai! Tā kā netiek pārtraukta plānoto pasākumu norise telpās, var gadīties, ka Jūsu izvēlētajā izstādes apskates laikā notiek kāds pasākums, kas liegs apskatīt izstādi. Aicinām apmeklētājus būt saprotošiem!

Plakāts