#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Aicinām uz Māmiņdienas koncertu ES mājā
ES māja 
, 2014. gada, 07.maijs, 2014

 

Ceturtdien, 8.maijā plkst.18.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, aicinām uz Māmiņdienas koncertu, ko sniegs talantīgi Latvijas jaunieši, starptautisku konkursu laureāti.

Koncertā sitamos instrumentus spēlēs Emīla Dārziņa skolas audzēkne Alise Sējāne, kura atskaņos N.Rozauro „Brazīļu deju” un S.Smita skaņdarbu „Prieks”, un Jānis Bombizo-Fedotovs, kurš izpildīs ugunīgo N.Rozauro skaņdarbu „Ben Vindo” un J.Džoplina pazīstamo „No more blues”.

A.Dombrovska mūzikas skolas Koklētāju ansamblis atskaņos virkni tautas dziesmu, bet J.Mediņa Rīgas mūzikas vidusskolas Saksofonu kvartets: Eduards Lācis (soprāna saksofons), Paulīna Piteņko (alta saksofons), Santa Baiba Vanaga (tenora saksofons) un Rūdolfs Rubenis (baritona saksofons) izpildīs divas daļas no burvīgas G.Vitloka Ķeltu svītas „Love Song un Midnight in Kinsale”.

Koncertu rīko Hermaņa Brauna Fonds jauniešu pavasara mūzikas festivāla „Avanti!” ietvaros.

Festivālā „Avanti!” („Uz priekšu!”) piedalās talantīgi Latvijas mūzikas skolu un koledžu audzēkņi, Mūzikas akadēmijas studenti, kā arī ārzemju viesi. Festivāls sniedz iespēju jauniem, apdāvinātiem mūziķiem uzstāties plašai publikai.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pasākumam pieteikties koncertam jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Koncerts tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – maijā ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta Eiropas dienai un Latvijas 10 gadiem ES, kā arī Eiropas Parlamenta vēlēšanām.

Šogad 1.maijā  Latvija atzīmē tieši desmit gadus kopš iestāšanās Eiropas Savienībā. Gadadienai veltītus pasākumus Latvijas pilsētās un novados meklējiet www.esmaja.lv LV10ES pasākumu kalendārā.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties