#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājas Mobilais zināšanu ekspresis 1.septembrī piestās Cēsu Jauniešu dienā
ES māja 
, 2016. gada, 30.augusts, 2016

 

Cēsu Jauniešu dienā, 1. septembrī, no plkst. 13.00 Pils laukumā aicinām apmeklēt Eiropas Savienības Mobilo zināšanu ekspresi – aizraujošām spēlēm pilnu autobusu, kurā sajust, sadzirdēt un iepazīt Eiropas Savienību.

Mobilais zināšanu ekspresis vērs durvis interaktīvam un sajūtu pilnam piedzīvojumam Jauniešu dienas Bērnu rītā – no plkst. 13.00 līdz 15.30.

Mobilā zināšanu ekspresī gaidīti gan bērni un jaunieši, gan pieaugušie – ikvienam tas būs patiesi interaktīvs un sajūtu pilns piedzīvojums. Aicinām izzināt Eiropas daudzveidību, apliecināt savu azartu un zinātkāri, piedaloties erudīcijas spēlēs!

Apmeklētājus Mobilajā zināšanu ekspresī gaidīs un kopā visas spēles izdzīvos Eiropas kustības Latvijā konsultanti – Eiropas lietu eksperti.

Bērnu rītā būs iespēja piedalīties ne tikai radošajās darbnīcās un spēlēs, bet uz lielās skatuves baudīt arī Cēsu Bērnu un jauniešu centra sagatavoto koncertu un Cēsu Suņu skolas priekšnesumus, kā arī piedalīties konkursos.

Cēsu Jauniešu diena šogad notiks jau četrpadsmito gadu, to rīko Cēsu novada Jauniešu dome.

Ikdienā uzzināt vairāk par Eiropas Savienību aicinām Eiropas Savienības mājā un Europe Direct informācijas centros dažādās Latvijas pilsētās: Liepājā, Ventspilī, Jēkabpilī, Jelgavā, Rīgā, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Gulbenē, Alūksnē un Madonā.

Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, vienuviet atrodas Eiropas Parlamenta Informācijas birojs, Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, kā arī Zināšanu, sarunu un mākslas istabas. ES mājā var saņemt pieredzējušu speciālistu konsultācijas, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas, bezmaksas informatīvos izdevumus, ieskatīties ES datubāzēs internetā, kā arī piedalīties dažādos pasākumos: diskusijās par Latvijai un Eiropas Savienībai svarīgiem notikumiem, informatīvajos semināros, radošajās darbnīcās, kino vakaros, kā arī apmeklēt izstādes, kultūras pasākumus un iepazīties ar Eiropas valstu tradīcijām un vēsturi.

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
t. 67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties