#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājas Mobilais zināšanu ekspresis 6.augustā piestās Madonas novada Jauniešu dienā
ES māja 
, 2016. gada, 01.augusts, 2016

Madonas novada Jauniešu dienā, 6. augustā, no plkst. 12.00 līdz 18.00 Saieta laukumā aicinām apmeklēt Eiropas Savienības Mobilo zināšanu ekspresi – aizraujošām spēlēm pilnu autobusu, kurā sajust, sadzirdēt un iepazīt Eiropas Savienību.

Mobilais zināšanu ekspresis vērs durvis interaktīvam un sajūtu pilnam piedzīvojumam. Aicinām izzināt Eiropas daudzveidību, apliecināt savu azartu un zinātkāri, piedaloties erudīcijas spēlēs!

Mobilitāte, brīvprātīgais darbs, studijas Eiropas Savienībā, prakses iespējas, darbs ES institūcijās un jebkuri tevi interesējoši jautājumi par Eiropas Savienību – nāc un uzzini, kā labāk izmantot ES sniegtās iespējas!

Apmeklētājus Mobilajā zināšanu ekspresī gaidīs Eiropas Savienības mājas, Eiropas kustības Latvijā un EUROPE DIRECT informācijas centra Gulbenē Madonas filiāle konsultanti – Eiropas lietu eksperti.

Madonas novada jauniešu dome vasaras lielāko pasākumu – Madonas novada Jauniešu dienu – organizē jau piekto gadu pēc kārtas. Tajā aicināti piedalīties jaunieši no visiem Latvijas novadiem un pilsētām.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties