#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jaunie mūziķi un DJ aicināti uz sarunu par mūzikas producēšanu
ES māja 
, 2014. gada, 04.decembris, 2014

Vēlies uzzināt vairāk par mūzikas radīšanu, izplatīšanu un aktualitātēm mūzikas tirgū? Vēlies smelties iedvesmu radošām aktivitātēm mūzikas jomā? Tad nāc uz sarunu par mūzikas producēšanu 11.decembrī plkst.17 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Pasākuma mērķis ir sekmēt jauniešu personisko izaugsmi, attīstīt radošo domāšanu un uzlabot nodarbinātības iespējas.

Diskusijā piedalīsies Latvijā un Eiropā zināmi mākslinieki, viedokļu līderi, kuri ievērojamu daļu sava laika velta mūzikai un guvuši ievērojamu pieredzi:

  • Kristaps Puķītis – starptautisku atzinību guvušās Latvijas elektroniskās mūzikas izpildītāju apvienības Dirty Deal Audio radītājs;
  • Niklāvs Sekačs (NiklāvZ) – bītu meistars no Liepājas, kurš šogad pārstāvēja Latviju prestižajā „Primavera Sound” festivālā Spānijā, apvienības Dirty Deal Audio dalībnieks;
  • Ansis Kolmanis (ansis) – reperis un hiphopa producents no Rīgas ar vairāk nekā desmit gadu pieredzi hiphopā, apvienības Dirty Deal Audio dalībnieks;
  • Mārtiņš Pavasaris – hiphopa entuziasts un Radio Pieci raidījuma „Vakara Kvartāls” vadītājs;
  • Alekss Kaols (Alex Cowles jeb Stillhead/DFRNT) – multimākslinieks no Lielbritānijas, kurš šobrīd dzīvo Rīgā un aktīvi nodarbojas gan ar mūzikas producēšanu, gan dizainu un blogošanu.

Diskusiju latviešu un angļu valodā vadīs Mairita Rosicka no improvizācijas teātra „Tea Tree”.

Mākslinieki dalīsies pieredzē un ieteiks, kā nebaidīties būt radošiem un piepildīt savus sapņus par darbošanos mūzikas jomā.

Pasākumā aicināti piedalīties jaunie mākslinieki, mūziķi un DJ.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Jauniešu nodarbinātība ir viena no Eiropas Savienības prioritātēm, tāpēc ES mājā tematisko mēnešu ietvaros tiek rīkoti pasākumi, palīdzot pilnveidot jauniešu prasmes un sniedzot jaunas zināšanas, kas var noderēt, iesaistoties darba tirgū un veidojot savu turpmāko karjeru.

Saruna par mūzikas producēšanu ir turpinājums novembrī ES mājā notikušajai izaugsmes treneres Ievas Kimontes nodarbībai jauniešiem par radošas domāšanas attīstīšanu „Mērķis veiksmīgai dzīvei”.

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties