#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja 
, 2017. gada, 12.maijs

Eiropas Savienības (ES) māja laipni aicina ikvienu interesentu 25. maijā uz tikšanos un sarunu ar franču domātāju un gleznotāju Bernāru Sordē (Bernard Sordet). Saruna būs par „Eiropas atbildību”, to vadīs Eiropas Parlamenta Informācijas biroja vadītāja Marta Rībele.

BPS PR 
, 2013. gada, 13.marts

Aprīlī un maijā ES māja dosies pie četriem vidusskolas debašu klubiem Kurzemē, Zemgalē, Latgalē un Vidzemē, lai tiešsaistē diskutētu par ES aktuāliem tematiem.

BNS 
, 2013. gada, 12.marts

Rakstnieks Rūdolfs Blaumanis savos darbos aptspoguļoja situācijas, kuras notiek realitātē, pasākumā Eiropas Savienības (ES) mājā sacīja dažādu mongrāfiju par izciliem latviešu rakstniekiem, pētnieks Viktors Hausmanis.

ES māja 
, 2012. gada, 01.oktobris

 

 

 

EPIB 
, 2012. gada, 08.marts

Ceturtdien, 8. martā, plkst. 16:00   notiks diskusija par nevienlīdzīgu darba samaksu Latvijā un Eiropā. Vai tie ir stereotipi, kas nosaka, ka Eiropā sievietēm darba samaksa ir mazāka? Diskusijas ietvaros būs iespēja uzzināt kāda šobrīd ir situācija Latvijā un Eiropas Savienībā, ko dara valstis un uzņēmumi, lai notiekošo mainītu un iedvesmoties no pozitīviem pašmāju piemēriem. Diskusijas norises vieta - Aspazijas bulvāris 28., 1.stāvs. Pasākumu varēs vērot tiešraidē www.esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties