Gaidām Jūs Eiropas Savienības mājā Rīgā! Šeit Jūs varat uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām. Nāciet, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

67-085-445
ES māja 
, 2014. gada, 06.oktobris

 

 

10.oktobrī ES mājas Atvērto durvju dienas ietvaros no plkst.16:00 līdz 18:00 notiks Jauniešu iespēju gadatirgus, kurā eksperti no astoņām organizācijām informēs par izglītības, prakses, darba un līdzdalības iespējām. Pasākums notiks Aspazijas bulvārī 28, Rīgā, 1.stāvā.

ES māja 
, 2014. gada, 12.marts

ES māja aicina uz semināru jauniešiem „Pieņem izaicinājumu!” 

18.martā plkst.14.00 Eiropas Savienības mājā (Aspazijas bulvārī 28, Rīgā) notiks seminārs jauniešiem par pārrobežu mobilitāti „Pieņem izaicinājumu!”
Tev ir iecere doties uz ārvalstīm mācību, jauniešu apmaiņas vai brīvprātīgā darba projektā, taču trūkst zināšanu un atbalsta?

ES māja 
, 2012. gada, 01.augusts

Šogad pēdējais projektu iesniegšanas termiņš programmā „Jaunatne darbībā” ir 1.

BNS 
, 2012. gada, 26.aprīlis

Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā aicina skolas izmantot visplašākās iespējas konkursiem un līdzdalībai, ko piedāvā Eiropas Parlaments – par šīm iespējām skolu direktori tika informēti trešdien Rīgā notikušajā seminārā ES mājā.

Jautājumi

Eiropas Savienības māja piedāvā plašu informāciju par dažādām Eiropas Savienības nozarēm. Izmanto zemāk esošo meklētāju, lai atrastu atbildes uz jautājumiem:

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā
bezmaksas telpas 
pasākumiem, diskusijām, radošajām darbnīcām un citiem pasākumiem

Pieteikties
BNS
DJ
ECR
NVO