#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
EKP 
, 2015. gada, 21.oktobris, 2015

 

Rīga, 2015.gada 20.oktobris. Šodien, 20.oktobrī, Eiropas Savienības mājā apbalvoja tiešsaistes Prezidentūras testa uzvarētājus. Lai pārbaudītu Latvijas iedzīvotāju zināšanas par Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē rezultātiem, kā arī prezidentūras laikā notikušajiem pasākumiem, 9.oktobrī Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts tiešsaistē rīkoja Prezidentūras testu. Testā piedalījās gandrīz 1400 dalībnieku no visas Latvijas.

EK 
, 2015. gada, 29.septembris, 2015

 

Pirms diviem mēnešiem noslēdzās Latvijas pirmā prezidentūra Eiropas Savienības Padomē. Tās laikā ikvienam bija iespēja apgūt ko jaunu par Eiropas Savienību, tās institūcijām, kā arī Latviju kā ES Padomē prezidējošo valsti.
Lai pārbaudītu savas zināšanas par Latvijas prezidentūru un Eiropas Savienību, aicinām ikvienu 9.oktobrī, kad visā Latvijā norisināsies Atvērto durvju diena valsts pārvaldes institūcijās, piedalīties Prezidentūras testā.  Piedalīties testā varēs tiešsaistē, aizpildot to interneta vietnē www.es2015.lv. Zināšanas pārbaudīt var ikviens, taču īpaši aicinām savas zināšanas izvērtēt skolēnus.

Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē sekretariāts 
, 2013. gada, 13.septembris, 2013

Līdz 8.septembrim ikviens ir aicināts izdarīt savu izvēli un nobalsot par kādu no Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomē logo variantiem, tādējādi palīdzot žūrijai izlemt, kurš būs Latvijas prezidentūras logo.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties