#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja 
, 2018. gada, 27.septembris, 2018

 

"Eiropas ziņas" septembra izdevumā:

Pielikumi:
ES māja 
, 2018. gada, 28.augusts, 2018
Pielikumi:
EPIB 
, 2013. gada, 11.jūnijs, 2013

Kāda būs ES pēc pieciem gadiem? Atbildes uz šo jautājumu spraigā diskusijā 24. maijā meklēja daudzšķautnaina ekspertu komanda: Eiropas Parlamenta deputāts Krišjānis Kariņš, Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka, Ārlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Viktors Makarovs, žurnālists un starptautisko attiecību pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātes Eiropas studiju fakultātē Edijs Bošs un LU bakalaura studiju programmas "Politikas zinātne" direktors, ES lietu pasniedzējs Daunis Auers, piedaloties arī kompetentu interesentu lokam.

BNS 
, 2013. gada, 07.jūnijs, 2013

Pērn dažādās izglītības programmās tika iesaistīti gandrīz tūkstotis jauniešu, kuri atrodas ieslodzījuma vietās, ceturtdien pasākumā “Jaunieši ieslodzījumu vietās – izaicinājumi un iespējas” sacīja Ieslodzījuma vietu pārvaldes pārstāve Svetlana Trubačova.

BNS 
, 2013. gada, 22.maijs, 2013

Līdzīgi kā Latvijā, arī Eiropas Savienības valstīs būtiska problēma ir atjaunojamo energoresursu saražotās enerģijas dārdzība, taču pilnībā pārtraukt valsts atbalstu zaļajai enerģijai nevajadzētu, lai gan būtu jāatrod jauna pieeja ražotāju atbalstam, diskusijā par atjaunojamo energoresursu nākotni teica Eiropas Arodbiedrību konfederācijas (ETUC) padomnieks enerģētikas jautājumos Bendžamins Deniss (Benjamin Denis) un Ekonomikas ministrijas (EM) Enerģētikas departamenta direktors Dins Merirands.

BNS 
, 2013. gada, 14.maijs, 2013

Latvijā ik dienu ar insultu mirst septiņi cilvēki, otrdien, atzīmējot Eiropas Insulta dienu, norādīja Rīgas Stradiņa universitātes Neiroloģijas un neiroķirurģijas katedras vadītājs Andrejs Millers.

BNS 
, 2013. gada, 10.maijs, 2013

Eiropas dienā ES mājā notika diskusija, kuras mērķis bija noskaidrot, kā Eiropas Savienībā (ES) jūtas vecākie sabiedrības locekļi jeb seniori.

BNS 
, 2013. gada, 13.marts, 2013

Pirmdien Eiropas Savienības (ES) mājā ar aptuveni 60 interesentu piedalīšanos norisinājās Karjeras dienas, kur lekcijās varēja uzzināt visu interesējošo par darba meklēšanu, darba intervijām, kā arī izglītības iespējām.

BNS 
, 2013. gada, 07.marts, 2013

Lai arī Latvija ir maza valsts, starp reģioniem attīstības ziņā ir lielas atšķirības, diskusijā Eiropas Savienības (ES) mājā par Kohēzijas politiku 2014.–2020.gadam teica Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja Inna Šteinbuka.

BNS 
, 2013. gada, 06.marts, 2013

Pašlaik cilvēkiem, kuri pēc ilgstsošas hroniskas slimības vēlās atgriezties darbā un sociālajā dzīvē, netiek nodrošināta pietiekama palīdzība, diskusijā  “Kā sadzīvot ar hronisku slimību? Atgriešanās darbā un sociālajā vidē.” Eiropas Savienības mājā Rīgas Austrumu klīnisko universitātes slimnīcu Latvijas Onkoloģijas centru ārste-psihoterapeite Maija Kārkliņa.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties