#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uz nīderlandiešu valodas meistarklasi
ES māja 
, 2013. gada, 21.novembris, 2013

ES māja ikvienu interesentu 6.decembrī pulksten 11:15 aicina uz nīderlandiešu valodas meistarklasi, kuras laikā būs iespēja ne tikai iepazīt nīderlandiešu valodas pamatus, bet arī uzzināt vairāk par Nīderlandes un Beļģijas kultūrām.

„Nīderlandiešu valodas meistarklase ir unikāla iespēja iepazīt valsti un tās kultūru caur valodas prizmu,” norāda ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja Juta Šteinerte.

Nīderlandiešu valodas meistarklasi vadīs Šarlote Vandermisena (Charlotte Vandersmissen), Latvijas Kultūras akadēmijas nīderlandiešu valodas pasniedzēja, kura Rīgā dzīvo jau 3 mēnešus. „Tas ir interesants izaicinājums – parādīt kultūru caur valodu. Esmu pārliecināta, ka tā būs jauna pieredze gan man, gan apmeklētājiem,” norāda Šarlote. Šarlotes Vandermisenas dzimtene ir Beļģija, kur viņa arī strādājusi par valodas pasniedzēju. Iegūta augstākā izglītība ar kvalifikāciju nīderlandiešu valodas lingviste un pedagoģe.

Pasākums tapis ES mājas tematiskā mēneša ietvaros – novembrī un decembrī īpaša uzmanība tiek veltīta Eiropas Savienības vērtībām un ES dalībvalstu kultūras dažādībai.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties