#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jūsu idejas var mainīt Eiropu — Vienotā tirgus mēnesis
EKP 
, 2013. gada, 24.septembris, 2013

Eiropas Savienībā sācies "Vienotā tirgus mēnesis" (2013. gada 23. septembris – 23. oktobris), kad jebkurš iedzīvotājs, uzņēmēji, organizāciju pārstāvji, politiķi un ES līderi visu mēnesi varēs piedalīties tiešsaistes debatēs, lai apspriestu idejas par to, kā uzlabot ES vienoto tirgu.

Pirmais diskusiju bloks veltīts darba iespējām un uzņēmējdarbības vides uzlabojumiem. Aicinām jūs piedalīties rakstveida diskusijā latviešu valodā, kas norisināsies 25.septembrī no plkst. 13.30 pēc Latvijas laika interneta vietnē http://www.yourideasforeurope.eu/lv/chats/darbavietas, kā arī jau iepriekš iesniegt savus jautājumus diskusijas vadītājai Nodarbinātības valsts aģentūras direktorei Inesei Kalvānei.

Vienotā tirgus mēneša ietvaros 4 nedēļas varēs pārrunāt svarīgākās jomas, kas ikdienā ietekmē mūsu dzīvi:

darbs (23.-25. septembris),

sociālās tiesības (30. septembris – 2. oktobris),

bankas (7.-9. oktobris)

un e-komercija (14.-16. oktobris)

4 nedēļas, lai ierosinātu Jūsu idejas vai komentētu un popularizētu citu idejas un balsotu par tām

4 nedēļas, lai risinātu tiešsaistes dialogu ar ES līderiem, politiķiem un ekspertiem

tagad ir īstais brīdis iesniegt idejas!

Vienotā tirgus mēnesis ir Jūsu iespēja tieši ietekmēt debates Eiropā. ES politiķi vēlas dzirdēt Jūsu idejas un domas par tematiem, kuri ir saistīti ar to, kā strādājam, iepērkamies, kārtojam darījumus, mācāmies u.c. Jautājumi, ko apspriedīs, būs, sākot no "Ko vēl ES var darīt, lai mazinātu jauniešu bezdarbu?", "Kādas sociālās garantijas man ir pieejamas, pārceļoties uz citu dalībvalsti?", "Kāds finansiālais atbalsts ir pieejams uzņēmējiem?", "Kāda informācija man būtu jāsaņem, ņemot hipotekāro kredītu?", līdz pat "Kā es varu nosūtīt atpakaļ citās dalībvalstīs internetā pirktās preces?".

Lūdzu, dariet mums zināmas savas idejas http://yourideasforeurope.eu (jebkurā ES valodā pēc Jūsu izvēles)!

Saziņai: info@yourideasforeurope.eu

Šī ir Jūsu iespēja piedalīties!

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties