#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā 7.novembrī prezentācija par karjeras iespējām OECD
ES māja 
, 2016. gada, 31.oktobris, 2016

Pirmdien, 7. novembrī, plkst. 12.00 Eiropas Savienības mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28 studenti un ikviens interesents aicināts uz prezentāciju par karjeras iespējām Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijā (Organisation for Economic Cooperation and Development, turpmāk – OECD).

OECD pārstāvji Dónal Mulligan un Anna Osiska stāstīs par to, kas ir OECD, kādas ir darbā pieņemšanas procedūras un aktuālās programmas pēc augstskolas diploma iegūšanas. Apmeklētājiem būs iespēja uzdot jautājumus un atstāt OECD pārstāvjiem savu kontaktinformāciju, jo viņi ir ieinteresēti uzturēt kontaktus ar perspektīviem kandidātiem. Pasākums notiks angļu valodā.

OECD ir divas pēcdiploma programmas: programma „Young” (YPP) un „Young Associates” (YAP), kas tiek uzsākta šajā rudenī. OECD meklē augstskolu absolventus, kas varētu strādāt OECD Sekretariātā Parīzē starptautiskās politikas jomā. Lielākā daļa pretendentu ir no ekonomikas, sabiedrības politikas, vadības, statistikas vai politikas zinātnes jomām, bet OECD plāno pieņemt darbā arī citu jomu, piemēram, tiesību, zinātnes, tehnoloģiju, vides, nodokļu, izglītības, veselības, migrācijas, u.c. speciālistus. OECD amatpersonām noteikti jābūt kādas tās dalībvalsts pilsonībai.

OECD ir starptautiska attīstīto valstu organizācija, kuras galvenais mērķis ir kopējās ekonomiskās situācijas un labklājības veicināšana OECD dalībvalstīs un partnervalstīs. OECD izstrādā starptautiskas vadlīnijas un veic pētījumus, sniedz zināšanas un padomus, lai uzlabotu valsts rīcībpolitiku un pilnveidotu pārvaldību, tādejādi veicinot izaugsmi un labāku dzīves kvalitāti. OECD piedāvā platformu, kurā valdības, strādājot kopā un daloties pieredzē, meklē risinājumus dažādām attīstības problēmām.

Latvija par pilntiesīgu OECD dalībvalsti kļuva 2016. gada 1. jūlijā, līdz ar to Latvijas iedzīvotājiem ir pilntiesīgas iespējas pretendēt uz darba vietām tās Sekretariātā, kas atrodas Parīzē, Francijā.

Vietu skaits ir ierobežots! Pieteikšanās tiešsaistē.

 

Students and anyone interested are invited to attend public presentation about career opportunities at the Organisation for Economic Cooperation and Development - OECD on Monday, November 7 at 12:00 in the European Union House, Aspazija Boulevard 28, Riga.

Event will be hosted by Dónal Mulligan and Anna Osiska, representatives of the OECD. Presentation will be held in English.

Join this session to learn more about working at the OECD, the Young Professionals Programme (MA/PhD), the new entry-level Young Associate Programme (YAP), recruitment procedures, and career progression opportunities. There will be an opportunity to ask questions and, time permitting, the chance to meet with OECD officials afterwards. Please note that, unless specified, candidates must have nationality from an OECD member country.

The OECD, an international organisation based in Paris, France helps its 35 Member Countries and others tackle policy challenges to help improve the economic and social well-being of people around the world. OECD works with governments to understand what drives economic, social and environmental change. They also look at issues that directly affect everyone’s daily life, like how much people pay in taxes and social security, and how much leisure time they can take. OECD compares how different countries’ school systems are readying their young people for modern life, and how different countries’ pension systems will look after their citizens in old age.

Latvia became a full member of the OECD on 1 July 2016 therefore Latvians are invited to apply for jobs in the Secretariat, located in Paris, France.

Seats are limited, so we invite to apply for the event in advance.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties