#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina iepazīties ar aktuālajām ES atbalsta programmām pasākumā „Zini un izmanto!”
ES māja 
, 2013. gada, 18.janvāris, 2013

28.janvārī no pulksten 12:00 – 16:00 ES mājas zināšanu, sarunu un mākslas istabās notiks pasākums topošajiem un esošajiem uzņēmējiem par aktuālajām ES atbalsta programmām „Zini un izmanto”. Pasākuma ietvaros ikvienam interesantam būs iespēja uzdot sev interesējošos jautājumus un saņemt individuālas konsultācijas par aktuālajiem konkursiem, pieteikumu sagatavošanu un plānotajām programmām nākotnē.

Pasākuma mērķis ir veicināt topošo un esošo uzņēmēju informētību par aktuālajām ES programmām un to izmantošanas iespējām. Pasākuma laikā no pulksten 12:00 – 16:00 ikvienam interesantam būs iespēja saņemt individuālas konsultācijas par aktuālajiem projektiem, pieteikšanās procesu u.c.

Pasākumā piedalīsies eksperti no Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA), Hipotēku bankas, Izglītības un zinātnes ministrijas, Lauku atbalsta dienesta ( LAD), Rīgas plānošanas reģiona ES Struktūrfondu informācijas centra, Rīgas reģiona biznesa attīstības inkubatora u.c.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

 

             

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties