#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uz klavesīna klases koncertu „Lieldienas sagaidot”
Ziņas 
, 2013. gada, 11.marts, 2013

ES māja 27.martā pulksten 17:00 aicina apmeklēt Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) asociētās profesores Ainas Kalnciemas klavesīna klases studentu koncertu „Lieldienas sagaidot”.

Koncertā piedalīsies un uz klavesīna skaņdarbus izpildīs JVLMA pianisti, ērģelnieki, flautisti un vokālisti un JVLMA asociētās profesores Ainas Kalnciemas klavesīna klases 1., 2. un 3.kursa studenti. Koncerta programmā iekļauti Viljama Krofta, Fransuā Kuperēna, Domeniko Skarlati, Karla Filipa Emanuēla Baha un Volfganga Amadeja Mocarta skaņdarbi.

Klavesīna klases studenti apgūst klavesīna spēli kā obligāto priekšmetu, būdami speciālās klavieru klases 1. kursa audzēkņi. Daži pianisti var turpināt klavesīna studijas kā izvēles priekšmetu arī 2. kursā. Savukārt ērģelniekiem 3. kursā obligāti jāiepazīstas ar klavesīna spēli, apgūstot to divus semestrus.

JVLMA īsteno profesionālās bakalaura, akadēmiskās un profesionālās maģistra studiju programmas mūzikā un skatuves mākslā, pedagogu izglītībā un doktora studiju programmas mūzikas vēsturē un teorijā, kā arī nodarbojas ar zinātni, pētniecību un māksliniecisko jaunradi.

Aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Koncerts tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – martā ES mājā īpašu uzmanība tiek pievērsta nodarbinātības un sociālās iekļaušanās jautājumiem.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties