#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uz semināru „Kā attīstīt savu konkurētspēju?
ES māja 
, 2013. gada, 05.februāris, 2013

11.februārī no pulksten 11:00 – 12:00 ES mājā notiks seminārs „Kā attīstīt savu konkurētspēju?”, kurā varēs iegūt informāciju par izglītības iespējām, resursiem, e-mācību vidi un neformālās izglītības atzīšanas procedūrām. Papildus tam interesenti tiek aicināti pieteikties arī individuālām konsultācijām, kuras notiks ES mājā no 12:00 – 17:00!

Seminārs notiek sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) projektu "Eiropas programmas īstenošana pieaugušo izglītības jomā", un tajā tiks skatīti jautājumi par konkurētspējas nozīmi un tās attīstīšanas iespējām, izmantojot dažādus izglītības piedāvājumus. Dalībniekiem būs iespēja gūt priekšstatu par NIID datu bāzes izmantošanu, e-mācību iespējām, neformālās izglītības resursiem un atzīšanas procedūrām. Semināru būs iespēja vērot arī tiešraidē www.esmaja.lv.

Pēc semināra ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālu konsultāciju, kādas ir optimālās mācību iespējas konkrētajā situācijā, lai attīstītu savu karjeru. Vienas konsultācijas aptuvenais garums ir 30 minūtes. Interesenti ir aicināti pieteikties iepriekš gan semināram, gan individuālajām konsultācijām, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Semināru un individuālās konsultācijas nodrošinās IZM eksperti - projekta vadītāja Ingrīda Muraškovska un koordinatore Sintija Kalēja.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas

Projekts „Eiropas programmas īstenošana pieaugušo izglītības jomā” tiek īstenots ar Eiropas Savienības Mūžizglītības programmas atbalstu. Granta lēmuma numurs 2012-3753/001-001.

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties