#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uz tikšanos ar režisori Lailu Pakalniņu un viņas filmu „Leiputrija”
ES māja 
, 2013. gada, 27.marts, 2013

ES māja sadarbībā ar VFS Films aicina ikvienu interesentu uz tikšanos ar režisori Lailu Pakalniņu un viņas Latvijā tapušās filmas „Leiputrija” seansu. Pasākums notiks sestdien, 13.aprīlī, pulksten 12:00.

Aprīlis ES mājā tiks aizvadīts, īpašu uzmanību pievēršot vides jautājumiem. Vides aizsardzība mūsdienās kļuvusi par ļoti aktuālu tematu gan Eiropā, gan Latvijā, un aizvien biežāk tiek meklētas atbildes uz jautājumu „Kā dzīvot videi draudzīgāk?”. Lailas Pakalniņas 2004.gadā tapusī filma „Leiputrija” aicina citām acīm paskatīties uz vietu, no kuras ikdienā vairāmies – izgāztuvi.

Pirms filmas režisore Laila Pakalniņa stāstīs par filmas ideju un tās tapšanu.

Pasākums tiek organizēts sadarbībā ar VFS Films (Vides Filmu studija).

Par filmu „Leiputrija”
Lailas Pakalniņas režisētā filma „Leiputrija” tapusi 2004.gadā. Ir vietas, par kurām mēs nekā negribam zināt; mēs labprāt izliekamies, ka šādu vietu vienkārši nav - piemēram, izgāztuve. Taču šajā šķietami nepievilcīgajā atkritumu tuksnesī mājo neskaitāmas dzīvas radības - kukaiņi, rāpuļi, putni un zīdītāji. Viņiem izgāztuve ir elitāra dzīvesvieta, kas saviem iemītniekiem piedāvā barību un siltumu visu cauru gadu. Filmas ilgums 52 minūtes.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties