#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES māja aicina uzzināt, kā ikdienā taupīt enerģiju un naudu
ES māja 
, 2013. gada, 09.aprīlis, 2013

Pirmdien, 22.aprīlī, pulksten 13:00 ES māja ikvienu interesentu aicina apmeklēt semināru „Energoefektivitātes ABC – praktiski padomi mājsaimniecībām”. Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt, kā, mainot ieradumus, ikdienā iespējams samazināt enerģijas patēriņu par 10%, tādējādi saudzējot dabu un ietaupot naudu.

Seminārs tapis sadarbībā ar AS Latvenergo Energoefektivitātes centru (EEC), un tā ietvaros eksperti – centra vadītāja Biruta Ģine un elektroinženieris Andris Spīdāns – sniegs praktiskus padomus par tematiem, kas aktuāli ikvienai mājsaimniecībai:

- Telpu apsilde – kā palielināt tās efektivitāti?
- Kas jāzina par ūdens sildīšanu?
- Kā veicināt efektīvu ūdens izmantošanu?
- Ēdienu gatavošana – kā ietaupīt enerģiju šajā procesā?
- Apgaismojums – vai tumsa ir risinājums?
- Kas jāzina par televizoru, datoru un citu ikdienas elektroierīču lietošanu?

Tāpat interesentiem būs iespēja uzdot arī savus jautājumus par enerģijas taupīšanu ikdienā un saņemt speciālistu ieteikumus.

EEC darbojas kopš 1997.gada, un tā mērķis ir veicināt sabiedrības informētību par jaunākajām tehnoloģijām un elektroierīcēm, par drošu un efektīvu elektroenerģijas izmantošanu mājsaimniecībās un uzņēmumos.

Tā kā vietu skaits ir ierobežots, aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Pasākums tiek organizēts tematiskā mēneša ietvaros – aprīlī ES mājā īpaša uzmanība tiek pievērsta vides jautājumiem.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties