#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā diskutēs par sadzīvošanu ar slimībām un atgriešanos darbā
ES māja 
, 2013. gada, 26.februāris, 2013

Pirmdien, 4.martā, no pulksten 12:00 – 13:00 ES mājā notiks tiešsaistes diskusija „Kā sadzīvot ar hronisku slimību? Atgriešanās darba un sociālajā dzīvē”, kurā piedalīsies un uz dalībnieku un tiešraides skatītāju jautājumiem atbildēs sociālais darbinieks no Rīgas Domes Labklājības departamenta, psihologs, kā arī pārmaiņu treneris – koučs; sarunu vadīs aktrise Dace Bonāte.

Seminārs notiek sadarbībā ar onkoloģisko pacientu atbalsta biedrību „Dzīvības koks”, un tā mērķis ir atbildēt uz jautājumiem, kas aktuāli ikvienam pacientam – kādu atbalstu un iespējas sociālajā jomā nodrošina valsts, kā sameklēt vai atgūt savu vietu darba tirgū, kā atkal iekļauties sabiedriskajā dzīvē.

Diskusiju ikvienam būs iespēja vērot arī tiešraidē www.esmaja.lv. Jautājumus varēs uzdot ne tikai klātienē, bet tiešraides laikā un arī jau iepriekš, lietojot Twitter haštagu #jautaESmaja.

Interesenti ir aicināti savu dalību pieteikt iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Papildu informācija:
Juta Šteinerte, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: juta.steinerte@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties