#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā notiks seminārs „Latvijas kultūras saglabāšana 21.gadsimtā – kā tas tiks izdarīts?”
ES māja 
, 2013. gada, 25.novembris

Šī gada 27. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar Eiropas Savienības māju rīko semināru "Latvijas kultūras saglabāšana 21.gadsimtā – kā tas tiks izdarīts?" Seminārs notiks ES mājā, Aspazijas bulvārī 28. Sākums pulksten 15:00

Semināra mērķis ir veicināt diskusiju par to, kā plānots saglabāt Latvijas kultūras mantojumu un latviešu kultūru globalizācijas laikā, kad robežas starp dažādām valstīm kļūst arvien nemanāmākas. Kuras Latvijas kultūras nozares saņem ES atbalstu un kā tas izpaužas?

Par ES kultūras politikas aktualitātēm seminārā īsu ieskatu sniegs Kultūras ministrijas Stratēģijas un reģionālās kultūrpolitikas nodaļas pārstāve Inese Betaga. Latvijas Nacionālās bibliotēkas Stratēģiskās attīstības nodaļas vadītājs Uldis Zariņš pastāstīs, kādas iespējas Latvijas kultūras mantojuma saglabāšanai paver informācijas tehnoloģijas un ES atbalsts.

Šobrīd ES atbalsta prioritāte ir radošās industrijas. Kāda ir radošo industriju attīstība Latvijā un vai tai ir nākotne? Savā pieredzē par šo tēmu dalīsies Radošās Andrejsalas biznesa inkubatora projekta un ES Stratēģijas Baltijas jūras reģionam radošo industriju klastera paraugprojekta TAB LAB vadītāja Liene Kuplā.

Savukārt "Rīga 2014" pārstāve Aiva Rozenberga pastāstīs vairāk par projektu "Rīga 2014" un Latvijas vārda nešanu pasaulē.

Seminārs notiek 27. novembrī, ES mājas Sarunu istabā, 1. Stāvā. Sākums pulksten 15:00. Aicinām piedalīties ikvienu interesentu, iepriekš pieteikumu sūtot uz e-pastu: arta.uselonoka@rtusp.lv.

 

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties