#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES Mājā svinīgi atklās Latvijas E-prasmju nedēļu 2013
VARAM 
, 2013. gada, 14.marts, 2013

Neviena nozare un iedzīvotāju ikdiena nav iedomājama bez tehnoloģijām. Lai samazinātu neatbilstību starp nozares speciālistu  pieprasījumu un piedāvājumu, veicinātu dažādu vecumu iedzīvotāju e-prasmes  un  informētu par karjeras iespējām IKT jomā, no š. g. 18. līdz 24. martam visā Latvijā notiks E-prasmju nedēļa 2013.

E-prasmju nedēļa tiks atklāta 18. martā ar politikas veidotāju diskusiju “IKT prasmes Latvijas ekonomiskai izaugsmei un nodarbinātībai”. Savukārt nedēļas laikā no 18. līdz 24.martam visu vecumu iedzīvotāji no vismazākajiem tehnoloģiju lietotājiem līdz senioriem tiks mudināti iesaistīties dažādas aktivitātēs, lai pārbaudītu savas IKT prasmes un apgūtu zināšanas šajā jomā. Iedzīvotāji tiks informēti par dažādām IKT prasmju sertifikācijas iespējām, savukārt jaunieši tiks īpaši aicināti uzzināt par karjeras iespējām IT jomā.

Latvijā E-prasmju nedēļa notiks jau ceturto gadu. To organizē Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) kopā ar Vides aizsardzibas  un reģionālās attīstības ministriju (VARAM). Nedēļas organizēšanā šogad iesaistījušies ap 200 partneru: ministrijas un valsts aģentūras, IKT nozares uzņēmumi, bankas, skolas un universitātes, bibliotēkas un pašvaldību iestādes, nevalstiskās organizācijas.

Aicinām Jūs sekot tiešraidēm! Vairāk par nedēļas aktivitātēm un tiešraides grafikiem skatieties mājas lapā: www.eprasmes.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties