#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Festivālā Positivus uzzini par jauniešu izglītības un nodarbinātības iespējām
Youth on The move 
, 2013. gada, 14.jūnijs

„Jaunatne kustībā” @ Positivus

Nepalaid garām iespēju no 19. līdz 21. jūlijam mūzikas festivālā „Positivus”, kas norisināsies Salacgrīvā, apmeklēt Eiropas Savienības iniciatīvas “Jaunatne kustībā” telti, kuras mērķis ir uzlabot jauniešu zināšanas un pieredzi, un veicināt nodarbinātības līmeni. Tas būs aizraujošs pasākums trīs dienu garumā!

Festivāla norises vietā iniciatīvas „Jaunatne kustībā” telts piedāvās iespēju uzzināt aktuālāko par izglītības un nodarbinātības iespējām Eiropas Savienībā. Iniciatīvas „Jaunatne kustībā” komanda sniegs informāciju un konsultācijas par plašu Eiropas Savienības programmu spektru. Būs radošās darbnīcas, teātra izrādes, diskusijas un daudzi citi interaktīvi pasākumi, kas nodrošinās Jums visu, ko vēlaties uzzināt par Eiropas Savienības valstu pieredzi.

„Positivus” festivāls, kas šogad jau septīto reizi notiks Salacgrīvā, ir lielākais un nozīmīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā.

Apmeklējiet  iniciatīvas „Jaunatne kustībā” telti
2013. gada 19. – 21. jūlijā Salacgrīvā, Latvijā!

 

Noderīga informācija:
Lai iegūtu plašāku informāciju par iniciatīvu „Jaunatne kustībā”, lūdzam apmeklēt interneta vietni http://ec.europa.eu/youthonthemove/

        

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties