#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Jauna Eiropas Savienības direktīva par patērētāju tiesībām – kā tā ietekmēs patērētāju ikdienu Latvijā un Eiropā?
Prospero 
, 2014. gada, 20.jūnijs, 2014

Šā gada 13. jūnijā spēkā stājās jauna Eiropas Savienības direktīva par patērētāju tiesībām, kas ienesīs būtiskas izmaiņas patērētāju tiesību aizsardzībā. Kādas iespējas jaunā direktīva paver patērētājiem? Kā un vai tā iespaidos tirgotāju darbu? Ko rāda pētījumi - kāds ir patērētāju informētības līmenis par savām tiesībām?

Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem iegūsiet ceturtdien,

26. jūnijā plkst. 11.00 Eiropas Savienības mājā,

Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

 

Ar jaunās direktīvas mērķi un noteikumiem iepazīstinās Eiropas Komisijas Tieslietu ģenerāldirektorāta pārstāvis Mārtiņš Priedītis. Savukārt par patērētāju tiesību vispārējo stāvokli Latvijā un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS aptaujas rezultātiem informēs Patērētāju tiesību aizsardzības centra (PTAC) direktore Baiba Vītoliņa. Pasākumā dzirdēsiet arī sabiedrībā labi zināmu personu, patērētāju – tehnoloģiju eksperta Reiņa Zitmaņa, TV sejas Ketijas Šēnbergas un aktrises Ievas Aleksandrovas - Eklones līdzšinējo pieredzi, iepērkoties internetā.

 

Lūgums apstiprināt dalību pasākumā, kā arī vairāk informācijas:

Maija Trikule

Sabiedrisko attiecību aģentūra Prospero

Tālr. 67039769, mob. 22076439

e-pasts: maija.trikule@prospero.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties