#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā uzņēmēju pieredzes stāstu pēcpusdiena par biznesa uzsākšanu
ES māja 
, 2016. gada, 19.aprīlis, 2016

 

27.aprīlī no plkst. 16.00 līdz 18.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā notiks informatīvs iedvesmas pasākums, kurā Latvijas uzņēmēji, kas rada preces ar ilgtspējīgu domu un vērtību, dalīsies pieredzē un praktiskos padomos par uzņēmējdarbības uzsākšanu un attīstīšanu.

Jaunajiem uzņēmējiem, kas sper pirmos soļus biznesa vidē, ir pieejamas gan Eiropas Savienības, gan dažādas citas atbalsta programmas. Pasākumā ikvienam interesentam būs iespēja uzzināt par uzņēmēju pieredzi programmā „Jauniešu garantija”, dalību biznesa inkubatorā un biznesa ideju konkursā.

Kā radās biznesa idejas un ar kādiem izaicinājumiem uzņēmēji saskārušies, lai tās īstenotu? Topošajiem uzņēmējiem, kas vēl tikai auklē savas idejas un meklē atbalstu, noderēs arī praktiskie ieteikumi.

Pasākumā būs iespēja dzirdēt stāstus par BBanka stikla krājkasēm, Monkey Pop – zemā temperatūrā žāvētiem banānu našķiem, zīmola „Drawies” krītiņiem no māla priekam, izziņai un citas pieredzes radīšanai, kā arī IBIO Union – dizaina produktiem no pārstrādātiem plastmasas maisiņiem.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties iepriekš tiešsaistē http://goo.gl/forms/QGX8clwYpv vai zvanot pa tālruni 67085445.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Savienības mājas tematiskā Vides – zaļās izaugsmes mēneša ietvaros. Viena no ES galvenajām prioritātēm ir videi draudzīga ekonomika, vides aizsardzība un zaļā izaugsme.

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties