#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
“Pieslēdzies, Latvija!” - finālists Golden Bridge Awards 2013
Lattelcom 
, 2013. gada, 26.augusts, 2013

Piektā ikgadējā Golden Bridge Awards 2013 (Sanfrancisko, ASV) žūrija Lattelecom projektu “Pieslēdzies, Latvija!” iekļāvusi finālistu sarakstā, pasaules mērogā izvirzot kā vienīgo pretendentu PR un mārketinga kategorijas nominācijā „Gada sociālais atbildības projekts”.

“Patiess prieks, ka Lattelecom projekts ‘Pieslēdzies, Latvija!” spēj konkurēt un pozitīvi izcelties visas pasaules mērogā. Piecu gadu laikā projektā ieguldīts milzīgs darbs. Līdz šī gada beigām datorprasmes būsim iemācījuši jau 15 tūkstošiem senioru – tas ir vairāk, nekā, piemēram, iedzīvotāju skaits Kuldīgā, Saldū vai Tukumā! Šobrīd pļaujam to, kas sēts vairāku gadu garumā – gandarījums, ka raža padevusies tiešām branga, kas vienlaikus stiprina uzņēmuma reputāciju un sociāli atbildīga uzņēmuma tēlu,” norāda „Pieslēdzies, Latvija!” projekta vadītāja Līga Bite.

Golden Bridge Awards piedalās plašs dažādu industriju pārstāvniecību loks, pretendējot uz gada labāko preci, pakalpojumu, vadītāju un menedžmentu, sievieti uzņēmējdarbībā un profesijā, klientu apmierinātības programmu, sabiedrisko attiecību un mārketinga kampaņu, reklāmu, inovāciju u.c. kategorijām. Pieteikumus varēja iesniegt uzņēmumi un organizācijas no visas pasaules, tai skaitā nevalstiskais sektors, start-up projekti u.c. Uzvarētāji tiks godināti Golden Bridge Awards noslēguma pasākumā šā gada 30.septembrī Sanfrancisko, Amerikas Savienotajās Valstīs.

Līdz šim „Pieslēdzies, Latvija!” jau saņēmis Baltic PR Awards balvu par labāko sociālās atbildības projektu. Tāpat Lattelecom senioru projekts kļuvis par nacionālo čempionu Eiropas lielākajā biznesa konkursā European Business Awards, kā arī ir viens no diviem nacionālā līmeņa atlases uzvarētājiem, pretendējot uz Eiropas Komisijas organizēto Eiropas Uzņēmējdarbības veicināšanas balvu 2013.

Lattelecom projekts „Pieslēdzies, Latvija!” uzsākts 2008.gadā, lai mazinātu digitālo plaisu un sociālo atstumtību cilvēkiem vecumā pēc 50 gadiem, kuru ikdienā mūsdienu tehnoloģijas, t.sk. dators un internets, ienāk tikai patlaban. Bezmaksas datorapmācības visā Latvijā tiek organizētas jau piekto gadu – līdz šā gada beigām būs apmācīti 15 tūkstoši senioru. Projektu plānots realizēt līdz Latvijas valsts simtgadei – 2018.gadam, apmācot vismaz 30 tūkstošus interesentu. Sociālā iniciatīva ir kļuvusi par nacionāla mēroga projektu, ko atbalsta Labklājības, Izglītības un zinātnes, Kultūras ministrija, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija, Latvijas Pašvaldību savienība un Nodarbinātības valsts aģentūra.

                      

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties