#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
Prakses kalve 2016 pieteikšanās termiņš pagarināts līdz 23. oktobrim
ES māja 
, 2016. gada, 21.oktobris, 2016

Ja esi jaunietis vecumā no 16 gadiem līdz 30 gadiem, līdz 23. oktobra plkst. 23:59 uz e-pastu esmaja@esmaja.lv iesūti motivācijas vēstuli, kurā apraksti iegūto izglītību un pieredzi sabiedriskajās aktivitātēs, kā arī mērķus un motivāciju dalībai nodarbību ciklā uzņēmējdarbības un komunikācijas prasmju attīstīšanai "Prakses kalve 2016".

Konkursa kārtībā Eiropas Komisijas pārstāvniecības un Eiropas Parlamenta Informācijas biroja pārstāvji izvēlēsies mērķtiecīgākos un motivētākos 25 jauniešus, kuriem katru nedēļu no šī gada 4. novembra līdz 2017. gada 17. februārim būs iespēja apmeklēt 13 augstvērtīgas bezmaksas nodarbības un cikla noslēgumā saņemt sertifikātu.

Nodarbības notiks piektdienās no plkst. 15.00 līdz 17.00.

Prakses kalvē būs iespēja izprast savus mērķus un iespējas, kritiskās domāšanas un argumentācijas būtību, uzzināt par Eiropas Savienības aktualitātēm un diskutēt par tās izaicinājumiem, attīstīt spontanitāti un radošumu, līdera dotības, prasmi pārliecinoši uzstāties auditorijas priekšā un sadarboties. Īpaša uzmanība tiks pievērsta jauniešu uzņēmējdarbības un citu turpmākajā karjerā noderīgu prasmju attīstīšanai.

Nodarbības vadīs profesionāli un zinoši eksperti: izaugsmes trenere Ieva Kimonte, projektu radītāja un vadītāja Madara Mazjāne-Kokina, Eiropas Parlamenta deputāts Artis Pabriks, organizācijas „Quo Tu Domā?” valdes locekle un līdzdibinātāja Ieva Skrīvere, izaugsmes trenere un komandu koučs Kristīne Zaksa, preses sekretārs Eiropas Parlamentā Kārlis Būmeistars, skatuves mākslas un runas konsultante Zane Daudziņa, aģentūras WRONG sociālo mediju nodaļas vadītājs Vilhelms Meisters, Latvijas sociālās uzņēmējdarbības asociācijas direktore un uzņēmēja Madara Ūlande u.c.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

 

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties