#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
CimduDukša un ZeķuZaķa radošā darbnīca bērniem „Būvējam sapņu pili!”
ES māja 
, 2014. gada, 03.novembris, 2014

 

Aicinām bērnus un viņu vecākus uz CimduDukša un ZeķuZaķa radošo darbnīcu „Būvējam sapņu pili!“, kas notiks trešdien, 12.novembrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

Radošajā darbnīcā bērniem kopā ar CimduDuksi un ZeķuZaķi būs iespēja izveidot rotaļlietas no lietām, kuras katrs var atrast savās mājās, bet vairs ikdienā neizmanto.

Nodarbības laikā bērni konstruēs dažādas lietas (pilis, vilcieniņus, kuģus, mašīnas) no otrreiz izmantojamajiem materiāliem – sērkociņu kastītēm, bundžām, saldējuma kociņiem, kurpju kastēm.

Darbnīcas noslēgumā bērni kopā ar vecākiem veidos savus stāstus par izveidotajām lietām un izstāstīs to pārējiem, tādējādi veidojot kopēju stāstu visām lietām, kurām bērni un vecāki iedeva otro dzīvi.

Pasākuma mērķauditorija – bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā (4 – 10 gadi) un viņu vecāki.

Radošā darbnīca notiks sadarbībā ar Latvijas Platforma attīstības sadarbībai biedru organizāciju Humana People to People in Latvia – nevalstisko organizāciju, kas dibināta 2006.gadā. Organizācijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem, aicinot ikvienu indivīdu apzināties savu lomu mūsdienu pasaulē un uzņemties aktīvu un atbildīgu rīcību tās veidošanā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties