#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā Āfrikas pasakas un rokas leļļu radošā darbnīca bērniem
ES māja 
, 2014. gada, 07.jūlijs, 2014

 

Aicinām bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstu “Kā bruņurupucis kļuva slavens““, kas notiks trešdien, 16.jūlijā, no plkst. 11.00 līdz 13.00 ES mājā, Aspazijas bulvārī 28.

Radošajā darbnīcā bērniem būs iespēja izstāstīt par saviem talantiem un iesaiņot tos dārgumu kastītē, ko pēc tam iekārt kopīgajā dāvanu kokā.

Turpinājumā bērni varēs klausīsies stāstu „Kā bruņurupucis kļuva slavens”, aktīvi darboties līdzi un veidot roku lelles, attēlojot stāstā minētos tēlus. Darbnīcas noslēgumā – roku leļļu teātra uzvedums, kurā bērni varēs iejusties aktieru lomā.

Pasākuma mērķauditorija – bērni pirmsskolas un sākumskolas vecumā (4 – 10 gadi) un viņu vecāki.

Radošā darbnīca notiks sadarbībā ar Latvijas Platforma attīstības sadarbībai biedru organizāciju Humana People to People in Latvia – nevalstisko organizāciju, kas dibināta 2006.gadā. Organizācijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem, aicinot ikvienu indivīdu apzināties savu lomu mūsdienu pasaulē un uzņemties aktīvu un atbildīgu rīcību tās veidošanā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi esmaja@esmaja.lv vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties