#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā radošā darbnīca bērniem „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus”
ES māja 
, 2015. gada, 28.oktobris, 2015

 

 

Aicinām bērnus un viņu vecākus uz radošo darbnīcu „Rokas lelles stāsta Āfrikas bērnu stāstus“, kas notiks sestdien, 7.novembrī, no plkst. 11.00 līdz 13.00 Eiropas Savienības mājā, Aspazijas bulvārī 28, 1.stāvā.

Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem (no 4 līdz 10 gadiem) darbnīcā būs iespēja uzzināt par Āfrikas dabu, kultūru, iedzīvotājiem un Āfrikas bērnu ikdienas gaitām. Kopā ar pasniedzējiem bērni lasīs Āfrikas bērnu sarakstītās pasakas un sarunāsies par Āfrikas stāstu tradīcijām. Nodarbībā bērni veidos savas auduma vai papīra rokas lelles, un noslēgumā visi kopā izspēlēs leļļu teātri.

Radošā darbnīca notiks sadarbībā ar Latvijas Platforma attīstības sadarbībai biedru organizāciju Humana People to People in Latvia – nevalstisko organizāciju, kas dibināta 2006.gadā. Organizācijas mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par attīstības jautājumiem, aicinot ikvienu indivīdu apzināties savu lomu mūsdienu pasaulē un uzņemties aktīvu un atbildīgu rīcību tās veidošanā.

2015.gads ir Eiropas gads attīstībai, tā mērķis ir pievērst uzmanību Eiropas apņēmībai izskaust nabadzību visā pasaulē un iedvesmot Eiropas iedzīvotājus iesaistīties un piedalīties attīstības darbā.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc aicinām interesentus pieteikties jau iepriekš tiešsaistē http://goo.gl/forms/vP9DMbBURO vai zvanot pa tālruni 67085445.
Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas!

Papildu informācija: Anita Jansone, Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja, t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties