#

Eiropas Savienības mājā Rīgā Nāciet uzzināt par Eiropas Savienības piedāvātajām iespējām, jautājiet un izsakiet savu viedokli!

Aspazijas bulvāris 28

67-085-445

  • #
  • #
  • #
  • #
ES mājā Vaifija radošā darbnīca bērniem par drošību internetā
ES māja 
, 2016. gada, 31.maijs, 2016

Aicinām bērnus un viņu vecākus uz Vaifija radošo darbnīcu par drošību internetā, kas notiks otrdien, 7.jūnijā, no plkst. 11.00 līdz 12.00 Eiropas Savienības mājā, 1.stāvā, Aspazijas bulvārī 28, Rīgā.

Latvijā 40% bērnu un jauniešu lieto internetu gandrīz katru dienu, turklāt to izmanto arvien jaunāki lietotāji. Modernās tehnoloģijas ļauj vienmēr būt sasniedzamiem, sazināties ar draugiem un ģimeni jebkurā brīdī, tomēr bērna darbošanās mediju vidē, neizvirzot tai noteikumus un nenosakot robežas, var draudēt ar neveselīgu paradumu veidošanos.

Pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem (no 5 līdz 9 gadiem) darbnīcā būs iespēja ne tikai uzzināt, kā lietot internetu prasmīgi, ērti un droši jau agrā bērnībā, bet arī radoši darboties, pildot dažādus uzdevumus un piedaloties spēlēs.

Nodarbību vadīs Liene Valdmane, Latvijas Universitātes pedagoģijas doktora grāda pretendente, lasāmgrāmatas bērniem par internetu „Vaifija skola” autore.

Vaifijs ir zēns, kas dzīvo datorā. Viņš aicina ciemos uz savām mājām – datorā, mobilajā telefonā vai planšetdatorā. Vaifijam vārds dots par godu bezvadu internetam – Wifi.
Vietu skaits radošajā darbnīcā ir ierobežots, tāpēc aicinām nodarbībai pieteikties jau iepriekš tiešsaistē:
7.jūnija nodarbībai.

Atgādinām, ka visi pasākumi ES mājā ir bezmaksas.

Darbnīca ES mājā notiks sadarbībā ar Latvijas Interneta asociācijas Net-Safe Latvia “Drošāka interneta centrs”.

Papildu informācija:
Anita Jansone,
Eiropas Savienības mājas Zināšanu, sarunu un mākslas istabu vadītāja,
t.67085446, e-pasts: anita.jansone@esmaja.lv.

Bezmaksas telpas

ES māja piedāvā bezmaksas telpas pasākumiem, diskusijām un citiem pasākumiem.

Pieteikties